Panieńszczyzna

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
139 000 PLN
Numer oferty
76/4997/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
35
Długość działki (mb.)
36
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Description of property

Szanowni Państwo,

Jeżeli już długi czas poszukujecie nieruchomości idealnej pod budowę swojego wymarzonego domu...
Marzy Wam się posesja z dala od miejskiego zgiełku z jednoczesną bliskością miasta oraz niezwykle szybkim połączeniem komunikacyjnym..

Oferta, którą Państwu przedstawiamy jest skrojona na miarę waszych potrzeb.

Przedmiotem sprzedaży jest malowniczo położona działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Panieńszczyzna, gmina Jastków nieopodal dawnej arterii komunikacyjnej trasy Lublin-Warszawa. Prezentowany grunt został wyodrębniony z większego areału na mocy prawomocnej decyzji podziałowej i względem przeprowadzonego podziału znajduje się w piątej linii zabudowy. Warto nadmienić i przy przeprowadzonym podziale nieruchomości została również wytyczona wewnętrzna droga dojazdowa.

Pod kątem stanu prawnego, nieruchomość objęta jest obowiązującym, miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w którym to jej obszar przeznaczony jest pod tereny zabudowy zagrodowej z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej.

Mając na względzie sam grunt, jest o obrysie prostokąta co sugerują jego przybliżone wymiary 35 x 36 m. Teren działki jest niezagospodarowany, nie ogrodzony jednakże odizolowany od pozostałych gruntów za pomocą pasów zieleni. Warto zauważyć iż rewelacyjnym urozmaiceniem posesji jest wystąpienie na niej kilku malowniczych drzew.

Istotną kwestią wartą nadmienienia są media, które to usytuowane są w pobliskiej drodze dojazdowej - w postaci prądu, wody i gazu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani - zadzwońcie.
Potrzebujecie uzyskać większej ilości szczegółów - zadzwońcie.
Chcielibyście się umówić na prezentację - chwyćcie za telefon.

Other information

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).