Lublin

Rogatka Warszawska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
2017
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Winda
Tak

Opis nieruchomości

Szanowni Państwo,

Jeżeli już dość długo poszukujecie mieszkania do wynajęcia wykończonego w najwyższym standardzie…
Cenicie sobie komfort i bezpieczeństwo lecz nie chcecie rezygnować z uroków tętniącego życiem miasta…
Luksus i komfort zamieszkiwania są dla Was kwestią priorytetową..

Jeżeli choćby na jedno z powyższych pytań odpowiedzieliście tak, to właśnie znaleźliście ofertę idealnie dopasowaną do Waszych potrzeb.

Przedmiotem oferty jest wynajem ekskluzywnego apartamentu o powierzchni 40 m2 położonego przy Rogatce Warszawskiej w Lublinie, nieopodal centrum miasta.
Oferowana nieruchomość położona jest na trzecim piętrze w zadbanym, nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2017 r. , usytuowanym w cichym i spokojnym rejonie miasta Lublin, nieopodal jego centrum.

Co wyróżnia prezentowaną nieruchomość spośród setek na rynku?
Jej unikatowość i niebanalne wykończenie z użyciem najwyższej jakości materiałów zarówno wykończeniowych jak i wyposażenia. Wszystko zostało zaprojektowane i wykończone z uwzględnieniem najmniejszych detali, tak by sprostać oczekiwaniom każdego nawet najbardziej wyszukanego gustu. Stąd też prezentowaną nieruchomość można śmiało sklasyfikować jako standard Premium. Warto tu nadmienić iż całości wykończenia idealnie dopełnia montaż nowoczesnego oświetlenia LED oraz wzornictwa. Nie sposób również nie wspomnieć o pokaźnych rozmiarów przeszkleniach, które nie tylko wpływają na doświetlenie pomieszczeń lecz także podnoszą rangę estetyczną i wizualną nieruchomości.

Usytuowanie i lokalizacja, które śmiało można określić mianem rewelacyjnych. Prezentowany apartament położony jest, jak wspomniano powyżej, w rejonie Rogatki Warszawskiej w Lublinie, nieopodal jego ścisłego centrum, co znacząco wpływa na atrakcyjność oferty. Nie sposób nie wspomnieć również o samym budynku – nowoczesnym apartamentowcu wyposażonym w windę, oddanym do użytku w 2017 r., który jest miejscem niezwykle prestiżowym i bezpiecznym.

Opłaty eksploatacyjne – zaskakująco niskie. Miesięczna opłata czynszowa wynosi zaledwie 2500 zł brutto miesięcznie co przy wynajmie apartamentu o tak wysokim standardzie wykończenia oraz lokalizacji jest ceną wręcz rewelacyjną. Poza wspomnianym kosztem do uiszczenia pozostają jedynie opłaty eksploatacyjne w postaci rachunków za energię elektryczną oraz opłatę administracyjną w wysokości 230 zł.
Wnętrze nieruchomości stanowią: przestronna sypialnia, salon z aneksem kuchennym, gustowna łazienka, przedpokój oraz balkon z przepięknym widokiem na panoramę miasta. Prezentowane mieszkanie zostało dodatkowo wyposażone w wysokiej jakości sprzęt AGD, zabudowę kuchenną, oraz gustowanie dobrany wystrój łazienki.

Zdjęcia wnętrza nieruchomości pojawią się wkrótce.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani - Zadzwońcie!
Jeżeli jest coś o czym zapomnieliśmy wspomnieć - Wykonajcie do nas telefon!
Jeżeli chcecie byśmy my zadzwonili do Was - Wyślijcie zapytanie! Z pewnością się z Wami skontaktujemy.

Taka nieruchomość nie będzie długo czekać.

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Telefon:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).