Lublin

Wieniawa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
470 000 PLN
Numer oferty
179/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
4
Cena za m2
4 795,92 PLN
Liczba pięter
5
Typ mieszkania
Dwuopoziomowe, Rozkładowe
Liczba pokoi
5
Liczba balkonów
2
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Materiał
Mieszany
Stan nieruchomości
Do remontu
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwupoziomowego mieszkania o powierzchni użytkowej wynoszącej 98 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Wieniawa w Lublinie.

Kilka szczegółów dotyczących nieruchomości..

Oferowany lokal mieszkalny składa się z dwóch poziomów mieszkalnych. Pierwszy z nich usytuowany jest na czwartym piętrze budynku mieszkalnego zaś w jego skład wchodzą: gabinet, przestronny przedpokój, duży pokój dzienny, pierwsza z łazienek oraz osobna, pokaźnych rozmiarów kuchnia. Na drugą z kondygnacji prowadzą stabilne, solidnie wykonane, drewniane schody, zaś biorąc pod uwagę rozkład pomieszczeń odnaleźć możemy tu trzy, zupełnie osobne sypialnie, przestronny przedpokój z szafą w zabudowie oraz drugą z łazienek. Nie sposób nie wspomnieć również o przynależności do nieruchomości dwóch balkonów oraz pojemnej piwnicy, które to z pewnością stanowić będą udogodnienie zamieszkiwania.

Jeżeli zaś chodzi o budynek, w którym położony jest prezentowany lokal – stanowi go niski, pięciopiętrowy budynek mieszkalny posadowiony w 1994 r., który to został gruntownie ocieplony. Warto zauważyć iż na jego teren nieruchomości jest ogrodzony, dzięki czemu wstęp na niego mają wyłącznie mieszkańcy.

Koszty eksploatacyjne… Czynsz do spółdzielni mieszkaniowej wynosi 650 zł miesięcznie zaś w jego skład wchodzą: centralne ogrzewanie, zaliczki na ciepłą i zimną wodę, fundusz remontowy oraz inne składowe – poza wskazaną opłatą do uregulowania pozostaje jedynie prąd i gaz.

Możliwości płynące z nieruchomości…

Oferowane mieszkanie będzie idealnie odzwierciedlało potrzeby zarówno dużej rodziny, która potrzebuje własnej przestrzeni, ciszy i bezpieczeństwa, jak i Inwestora, który to marzy o czerpaniu pokaźnych zysków z wynajęcia nieruchomości. Istotną rzeczą jest możliwość podziału prezentowanego lokalu na dwa, zupełnie samodzielne mieszkania – co z pewnością będzie ciekawym rozwiązaniem zarówno dla Inwestorów, jak i tych którzy potrzebują dokonać zakupu dwóch mieszkań znajdujących się blisko siebie.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Sklep, Uczelnia, Centrum handlowe, Plac zabaw, Kościół, Zabudowa niska, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Trolejbus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).