Lublin

LSM

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
475 000 PLN
Numer oferty
140/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
3
Cena za m2
5 185,59 PLN
Liczba pięter
4
Typ mieszkania
Rozkładowe, Dwuopoziomowe
Liczba pokoi
5
Liczba balkonów
1
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Materiał
Mieszany
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Stan budynku
Idealny

Opis nieruchomości

Szanowny Kliencie….

Przedmiotem oferty jest sprzedaż przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 91,6 m2 ( 104 m2 – mierzone przy podłodze) zlokalizowanego w jednym z nowoczesnych budynków na załamaniu dzielnicy LSM i Śródmieście w Lublinie.

Dlaczego akurat ta nieruchomość?
Pozwól że przybliżę Ci kilka faktów jej dotyczących…

Lokalizacja .. lepszej nie można sobie wymarzyć – dzielnica LSM, nowoczesne osiedle powstałe w 2007 r., idealnie rozplanowane, zaś wokół wszystko to co niezbędne do życia, a w zasięgu wzroku centrum miasta

Usytuowanie … trzecie i czwarte piętro w niskim, zadbanym budynku z przepięknym widokiem z okien oraz balkonu na pobliskie tereny zielone.

Rozkład – bardzo atrakcyjny. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów. Na pierwszym z nich zostały umiejscowione: otwarta, w pełni urządzona kuchnia w połączeniu z częścią jadalnianą, pierwsza z łazienek, gustownie zaaranżowana wyposażona w wannę oraz pozostałą armaturę, widny salon usytuowany od strony południowej z wyjściem na balkon , a także duży przedpokój. Przejście na drugi z poziomów odbywa się za pomocą drewnianych, solidnych schodów, zaś w skład przestrzeni omawianej kondygnacji wchodzą: trzy, zupełnie osobne sypialnie, druga z łazienek wyposażona w prysznic oraz duża garderoba.

Stan nieruchomości – rewelacyjny. Biorąc pod uwagę ewentualne zmiany dotyczyć one mogą jedynie odmalowania ścian wedle własnego upodobania. Reszta jest utrzymana w znakomitym stanie. Biorąc pod uwagę wykończenie było ono wykonywane dla siebie, z użyciem wysokiej klasy materiałów co swoje odzwierciedlenie ma w dębowych parkietach, stylizowanej na drewno terakocie, w której każda z części jest niepowtarzalną, mosiężnych żyrandolach, drewnianych, zamykanych na klucz oknach i innych elementach projektowanych specjalnie na zamówienie.

Eksploatacja nieruchomości – zaskakująco niska. W chwili obecnej czynsz do wspólnoty mieszkaniowej, zwany opłatą administracyjną wynosi 375 zł zaś w jego skład wchodzą: opłata związana z zarządzaniem, fundusz remontowy, ogrzewanie, poza czynszem do opłacenia pozostają tylko gaz, prąd i woda. Biorąc pod uwagę ogrzewanie oraz ciepłą wodę – wszystkie media pochodzą z sieci miejskiej.

Auto… Twoje cacko może być również zadowolone bowiem istnieje możliwość dokupienia garażu znajdującego się na poziomie -1 w tym samym budynku. Oferowana nieruchomość posiada zupełnie osobną księgę wieczystą.

Tylko rodziny powinny być zainteresowane??

Oferowany lokal mieszkalny będzie również świetną alternatywą dla osób poszukujących idealnej lokaty kapitału bowiem z racji swojego rozkładu oraz usytuowania istnieje możliwość jego podziału na dwa, zupełnie osobne mieszkania, z których każde będzie posiadało osobne wejście z klatki schodowej. Inwestor uzyska wtedy dwa, dwupokojowe mieszkania, które biorąc pod uwagę swoją lokalizację będą bardzo poszukiwane przez potencjalnych najemców ( odległość 5 min do jednej z lubelskich Uczelni).

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Żłobek, Apteka, Sklep, Gimnazjum, Uczelnia, Bank, Fitnes, Szkoła, Basen, Park, Przedszkole, Hala sportowa, Plac zabaw, Zabudowa niska, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Trolejbus
  • Widok na: Panorama miasta, Park/skwer

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Telefon:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).