Lublin

Dziesiąta

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
225 000 PLN
Numer oferty
246/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Cena za m2
3 750 PLN
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
2

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania o powierzchni 60 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie.

Kilka szczegółów dotyczących nieruchomości…
Lokalizacja – dzielnica Dziesiąta, rejon ulicy Nowy Świat będący jednym z najbardziej popularnych rejonów do zamieszkania. Bezpośrednie sąsiedztwo centrum miasta, szeroko rozwinięta infrastruktura usługowa, bogactwo wielu placówek edukacyjnych sprawiają iż niemalże każdy z mieszkańców odnajdzie tu dogodne warunki do zamieszkania.
Rozkład nieruchomości – bardzo atrakcyjny bowiem na przestrzeni 60 m2 swoje miejsce znalazły: dwa, pokaźnych rozmiarów pokoje, widna kuchnia, przestronny przedpokój oraz łazienka w połączeniu z toaletą.
Stan nieruchomości – pozwalający na niemalże natychmiastowe zamieszkanie w niej bez konieczności ponoszenia żadnych, nawet najmniejszych nakładów finansowych związanych z ewentualnym remontem. Warto tu podkreślić iż w chwili obecnej oferowany lokal mieszkalny jest poddany gruntownym pracom remontowym polegającym na: wymianie wszelkich instalacji, montażowi własnego ogrzewania gazowego, renowacji ścian i podłóg oraz łazienki.
Koszty – na minimalnym poziomie! Nieruchomość jest całkowicie bezczynszowa zaś koszty związane z jej eksploatacją dotyczyć będą jedynie rachunków za prąd, gaz i wodę.
Stan prawny – w pełni uregulowany. Prezentowany lokal mieszkalny stanowi odrębną nieruchomość i jej wolny od wszelkich obciążeń.

UWAGA!
Nieruchomość jest w trakcie remontu – pełna dokumentacja fotograficzna wkrótce. Prezentowane zdjęcie przestawia jeden z pokoi.

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).