Lublin

Wrotków

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
209 000 PLN
Numer oferty
297/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Piętro
5
Cena za m2
3 500,84 PLN
Liczba pięter
10
Typ mieszkania
Jednopoziomowe, Rozkładowe
Liczba pokoi
3
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Materiał
Wielka Płyta
Stan nieruchomości
Do remontu
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Szanowny Kliencie..
Chcesz dokonać inwestycji na rynku nieruchomości?
Twoim marzeniem jest zakup mieszkania, które mógłbyś zaaranżować sam wedle własnych oczekiwań..
A może dość długo rozglądasz się za zakupem mieszkania w dzielnicy Wrotków w przystępnej cenie?
Chyba mamy to czego szukasz…
Przedmiotem oferty jest sprzedaż trzypokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 59,7 m2 położonego w dzielnicy Wrotków w Lublinie.

Jakie są zalety prezentowanej nieruchomości?

Z pewnością jej niezwykle funkcjonalny rozkład z podziałem na trzy pokoje (po niewielkiej modyfikacji można uzyskać cztery), odrębna widna kuchnia, przestronny przedpokój oraz łazienka z w połączeniu z toaletą. Opisując rozkład pomieszczeń nie sposób nie wspomnieć o przynależności do nieruchomości balkonu z widokiem na podwórze oraz pojemnej piwnicy.
Nie sposób również nie wspomnieć o możliwościach związanych z adaptacją nieruchomości – jest ich wiele. Jeżeli chcielibyście Państwo przeznaczyć nieruchomość pod późniejszy wynajem i dokonać wyodrębnienia czterech osobnych pokoi istnieje taka możliwość, jeżeli zaś chcecie dokonać zakupu mieszkania dla siebie i marzy Wam się aneks kuchenny w połączeniu z pokojem dziennym będziecie mogli zrealizować swoje marzenie.
Wysokość opłat eksploatacyjnych będzie dla Was również miłym zaskoczeniem bowiem comiesięczna opłata czynszowa wnoszona do spółdzielni mieszkaniowej wynosi 370 zł zaś w jej skład wchodzą: zaliczka na centralne ogrzewanie, zaliczka na wodę oraz inne charakterystyczne składowe. Poza wspomnianym kosztem do uregulowania pozostają jedynie prąd i gaz.
Usytuowanie – piąte piętro w wysokim, dziesięciopiętrowym budynku z 1979 roku.

UWAGA!
W chwili obecnej nieruchomość jest zamieszkała na podstawie umowy najmu na czas nieokreślony.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani poznaniem większej ilości szczegółów – zadzwońcie !
Taka okazja może się już nie powtórzyć.

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Telefon:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).