Lublin

Czechów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
325 000 PLN
Numer oferty
290/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Piętro
10
Cena za m2
5 632,58 PLN
Liczba pięter
11
Typ mieszkania
Rozkładowe, Jednopoziomowe
Liczba pokoi
3
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Materiał
Wielka Płyta
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Stan budynku
Idealny

Opis nieruchomości

Jeżeli poszukujesz mieszkania w dzielnicy Czechów gotowego do wprowadzenia od zaraz…

Męczy Cię już przeglądanie ogłoszeń i poszukiwanie atrakcyjnego mieszkania w rewelacyjnej cenie..

Nie chcesz ponosić dodatkowych kosztów w przeprowadzenie remontu w lokalu, który nabędziesz..

Już długo szukasz nieruchomości spełniającej oczekiwania Twoje i Twojej rodziny…


Jeżeli choćby jedno z powyższych pragnień odzwierciedla to co czujesz – zainteresuj się.

Mam coś specjalnie dla Ciebie.

Więc.. przybliżę Ci kilka istotnych faktów dotyczących mieszkania.

Przedmiotem oferty jest sprzedaż trzypokojowego mieszkania o powierzchni 57,7 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Czechów w Lublinie, na osiedlu Henryka Wieniawskiego.

Lokalizacja… Jak wyżej wspomniano – dzielnica Czechów, będąca jednym z najbardziej zielonych rejonów Lublina, który poza swoim niezwykle atrakcyjnym i malowniczym położeniu ma również rewelacyjne połączenie komunikacyjne niemalże z każdą częścią miasta. Biorąc pod uwagę infrastrukturę usługową można śmiało określić iż jest na najwyższym poziomie bowiem w bliskiej odległości znajdują się sklepy, supermarkety, apteki itp., a także placówki edukacyjne oraz innego rodzaju obiekty użyteczności publicznej. Omawiając lokalizację nie sposób również nadmienić struktury osiedla, która dzięki swojemu genialnemu rozplanowaniu sprawia iż każdy z mieszkańców będzie czuł zarówno komfort jak i bezpieczeństwo zamieszkiwania. Duża liczba miejsc parkingowych.. Starcza ich dla wszystkich, wręcz sporo z nich jest pustych. Dobrze utrzymane, i funkcjonalnie rozmieszczone ciągi piesze sprawiają iż każdy lubiący spacery będzie zachwycony, a przebywanie na świeżym powietrzu stanie się przyjemnością.

Metraż nieruchomości oraz jej rozkład są również zachwycające bowiem na niespełna 58 m2 rozmieszczone zostały trzy, pokaźnych rozmiarów pokoje dające komfort mieszkania oraz poczucie intymności użytkownikom. Duża, widna, wyremontowana kuchnia w połączeniu z jadalnią pozwolą każdej Pani domu rozwinąć swoje „kulinarne skrzydła” i sprawić by przygotowywanie posiłków stało się przyjemnością. Zadbana łazienka w połączeniu z toaletą są również komfortowym rozwiązaniem. Przedpokój.. Niby nie istotny a jednak.. Tu masz dużo miejsca zaś pojemne szafy w zabudowie pozwolą Ci przechować dużą ilość rzeczy. Świetnie prawda?

Warto podkreślić iż nieruchomość posiada dwustronny rozkład z wschodnią oraz zachodnią wystawą okienną ( dwie sypialnie i pokój dzienny - strona wschodnia, aneks kuchenny w połączeniu z jadalnią - strona zachodnia).

Stan mieszkania.. Gotowy do wprowadzenia. Oczywiście wymagane będą niewielkie poprawki w postaci odświeżenia ścian oraz wysiłek związany z ewentualnym umeblowaniem pokoi, jednakże poza tymi czynnościami nie musisz robić nic. Nieruchomość przeszła generalny remont w związku z czym przez parę ładnych lat można cieszyć się z mieszkania oraz przestać martwić o konieczność doinwestowywania.

Usytuowanie.. Moi Państwo dziesiąte piętro z jedenastu. Niby wysoko, jednakże jakie piękne widoki można podziwiać z balkonu i okien. Warto tu również wspomnieć o wyposażeniu budynku w pełni sprawną windę.

Koszty eksploatacyjne też są atrakcyjne. Czynsz do spółdzielni mieszkaniowej wynosi 615 zł w rozliczeniu na trzy zgłoszone osoby lecz zawarte w nim są : zaliczka na CO, zaliczka na ciepłą i zimną wodę, fundusz remontowy oraz inne składowe. To nie wszystko… są bardzo duże zwroty z tytułu ogrzewania oraz zużycia ciepłej i zimnej wody!

Nie sposób nie wspomnieć o przynależności do nieruchomości piwnicy o powierzchni około 4,5 m2 oraz pomieszczenia gospodarczego e oddanego do wyłącznej dyspozycji Właścicieli, a także możliwości korzystania ze schowka położonego na półpiętrze do wspólnego użytku z sąsiadem.


Jeżeli jest coś co Cię zaintrygowało…

Jakiś istotny fakt został przeze mnie pominięty, a jest to kluczowa informacja dla Ciebie…

Chciałbyś obejrzeć tą nieruchomość…

Zadzwoń.

Wierz mi, taka okazja może się już prędko nie powtórzyć.

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Telefon:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).