Lublin

Bronowice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
240 000 PLN
Numer oferty
260/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Dom wielolokalowy
Piętro
3
Cena za m2
4 173,91 PLN
Liczba pięter
3
Typ mieszkania
Rozkładowe, Jednopoziomowe
Liczba pokoi
2
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Materiał
Cegła
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Szanowni Państwo..
Jeżeli poszukujecie nieruchomości, którą moglibyście zaaranżować wedle własnych oczekiwań..
Marzy Wam się zamieszkanie w cichym i spokojnym miejscu z jednoczesną bliskością centrum miasta..
Chcielibyście dokonać zakupu mieszkania, które będzie niezwykle oszczędne w utrzymaniu..

Prezentowana oferta jest wręcz skrojona na miarę Waszych potrzeb!

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 57,5 m2 (85 m2 – powierzchnia mierzona przy podłodze) położonego w dzielnicy Bronowice w Lublinie.

Jakie są zalety nieruchomości?
Z pewnością jej powierzchnia oraz rozkład bowiem na 57,5 m2 swoje miejsce znalazły: dwa, przestronne pokoje, pokaźnych rozmiarów łazienka z WC, przestronny przedpokój oraz miejsce na aneks kuchenny.
Na uwagę zasługuje również stan deweloperski nieruchomości, który pozwala na indywidualne jej wykończenie przez nowego Właściciela wedle własnych oczekiwań i upodobań. W ostatnim czasie oferowany lokal mieszkalny przeszedł szereg prac remontowych uwzględniających również wymianę instalacji: wodnokanalizacyjnej, elektrycznej i gazowej. Warto podkreślić iż ogrzewanie mieszkania odbywa się za pomocą pieca dwufunkcyjnego, który pozwala na dokonanie sporych oszczędności.
Opłaty eksploatacyjne – jedynie prąd, woda i gaz bowiem prezentowany lokal jest całkowicie bezczynszowy z uwagi na jego usytuowanie w domu wielolokalowym.
Budynek – trwały solidny, gruntownie ocieplony, bez konieczności przeprowadzania jakichkolwiek prac remontowych.
Usytuowanie – trzecie piętro, w niskim zadbanym budynku.
Lecz to jeszcze nie wszystko…
W cenie nieruchomości zawiera się również garaż usytuowany w budynku obok, który niewątpliwie będzie udogodnieniem nie tylko dla miłośników motoryzacji oraz dwie, pojemne piwnice, których łączna powierzchnia wynosi około 9 m2.
Kogo zainteresuje oferta?
Z pewnością osoby młode, aktywne, poszukujące idealnego mieszkania na start, bądź też wszystkich tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój, a także bezproblemowe połączenie komunikacyjne z każdym z rejonów miasta.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zadzwońcie – taka okazja może się już nie powtórzyć.

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Telefon:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).