Lublin

Ponikwoda

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
300 000 PLN
Numer oferty
301/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
3
Cena za m2
6 060,61 PLN
Liczba pięter
3
Typ mieszkania
Rozkładowe, Jednopoziomowe
Liczba pokoi
2
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Materiał
Mieszany
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Drodzy Klienci…
Jeżeli już dość długo rozglądacie się za zakupem mieszkania, w którym moglibyście zamieszkać od zaraz bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z ewentualnym remontem…
Chcielibyście zamieszkać w cichym i spokojnym miejscu z jednoczesnym rewelacyjnym połączeniem komunikacyjnym z każdym z rejonów miasta…

Jeżeli choćby na jedno z powyższych pytań odpowiedzieliście tak, prezentowana oferta jest wręcz skrojona na miarę Waszych potrzeb.

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej wynoszącej 49,5 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie.

Pozwólcie Państwo, że przybliżę Wam kilka szczegółów dotyczących oferowanego lokalu mieszkalnego..

Rewelacyjna lokalizacja – cisza i spokój osiedla z jednoczesnym wysokim poziomem bezpieczeństwa. Miejsce idealne do zamieszkania dla rodzin z dziećmi, osób młodych aktywnych czy też wchodzących w tak zwaną jesień życia. Nie sposób nie podkreślić wręcz idealnego połączenia komunikacyjnego zarówno z centrum miasta jak i innymi jego rejonami.

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń bowiem na powierzchni 49,5 m2 swoje miejsce znalazły: przestronny pokój dzienny, sypialnia, duży przedpokój, oraz odrębna, pokaźnych rozmiarów kuchnia, a także łazienka w połączeniu z toaletą.

Stan nieruchomości pozwalający na natychmiastowe zamieszkanie w niej bez konieczności ponoszenia większych, nakładów finansowych związanych z ewentualnym remontem (konieczne może być jedynie odświeżenie ścian). Warto nadmienić iż prezentowane mieszkanie zostało wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów, tak by mogło służyć Właścicielom swoją bezawaryjnością oraz estetyką przez długie lata. Nie sposób nie wspomnieć iż nieruchomość jest opróżniona, przygotowana do dowolnej aranżacji przez jej nowego Właściciela.


Opłaty eksploatacyjne.. zaskakująco niskie. Comiesięczna opłata czynszowa wnoszona do Wspólnoty Mieszkaniowej wynosi około 188 zł (obecna wartość czynszu nie uwzględnia zaliczki na wodę). Warto wspomnieć iż w nieruchomości nie ma piecyka gazowego!

Usytuowanie.. trzecie piętro, w niskim, zadbanym budynku oddanym do użytku w 2008 r.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani – zadzwońcie. Taka okazja może się już nie powtórzyć.

Zakup nieruchomości nie musi być tylko wydatkiem. Może to być również zysk Wasz i Waszej rodziny!

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).