Lublin

Czuby

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
309 000 PLN
Numer oferty
298/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
0
Cena za m2
6 319,02 PLN
Liczba pięter
4
Jednopoziomowe, Rozkładowe
Liczba pokoi
3
Piwnica
Tak
Materiał
Wielka Płyta
Stan nieruchomości
Po remoncie
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

--- Marzysz o nieruchomości w której mógłbyś zamieszkać od zaraz bez konieczności wykonywania prac remontowych? ---

--- Poszukujesz mieszkania idealnego dla siebie i swoich bliskich? ---

--- Chciałbyś zainwestować zaoszczędzone środki i potrzebujesz idealnej do tego nieruchomości ?---

Szanowny Kliencie! Trafiłeś idealnie.


Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania o powierzchni użytkowej 48,9 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Czuby, na osiedlu Łęgi w Lublinie.

Zalety nieruchomości:

- Funkcjonalny rozkład pomieszczeń z podziałem na trzy, osobne pokoje.
- Stan nieruchomości pozwalający na niemalże natychmiastowe zamieszkanie bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych związanych z ewentualnym remontem.
- Usytuowanie na wysokim parterze, w ocieplonym, czteropiętrowym budynku wybudowanym w 1985 r.
- Lokalizacja.. pośród cichego, dobrze rozplanowanego przepełnionego zielenią osiedla, na którym nie zabrakło również wielu ogólnodostępnych miejsc parkingowych dzięki czemu każdy z mieszkańców może wracać do domu bez obaw o swoje auto.
- Opłaty eksploatacyjne.. Rewelacyjnie niskie bowiem czynsz do spółdzielni mieszkaniowej wynosi zaledwie około 340 zł zaś w jego skład wchodzą: zaliczka na centralne ogrzewanie, zaliczki na wodę ciepłą i zimną (brak piecyka) oraz zaliczki na gaz i inne charakterystyczne składowe. Poza wspomnianą opłatą do uregulowania pozostaje jedynie prąd.


Wnętrze…

We wnętrzu oferowanego lokalu mieszkalnego znajdują się: trzy pokoje pokaźnych rozmiarów, widna kuchnia, przestronny przedpokój oraz łazienka z osobną toaletą wyposażona w wannę. Jak już wspomniano powyżej nieruchomość przeszła gruntowny remont uwzględniając wymianę wszelkich instalacji dzięki czemu nadaje się do natychmiastowego zamieszkania.


Oferta zainteresuje…

Prezentowana nieruchomość z pewnością zainteresuje rodziny z dziećmi z uwagi na swój funkcjonalny rozkład, powierzchnię oraz lokalizację. Bliskość wielu placówek edukacyjnych, szeroko rozwinięta infrastruktura usługowa oraz nagromadzenie miejsc parkingowych zapewniają nowym nabywcom lokalu mieszkalnego komfort zamieszkania zarówno biorąc pod uwagę sferę ekonomiczną jak i czasową. Warto również ponownie podkreślić wysoki poziom bezpieczeństwa panującego na osiedlu, który jest także jednym z najważniejszych czynników warunkujących zakup nieruchomości.

Lecz to jeszcze nie wszystko…

Oferowany lokal mieszkalny zachwyci osoby poszukujące idealnej lokaty kapitału. Bliskie sąsiedztwo Uczelni Wyższych oraz rewelacyjne połączenie z centrum miasta zachwyci niemalże każdą z grup potencjalnych najemców.

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Telefon:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).