Lublin

LSM, Ignacego Rzeckiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
310 000 PLN
Numer oferty
300/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
1
Cena za m2
6 431,54 PLN
Liczba pięter
4
Typ mieszkania
Rozkładowe, Jednopoziomowe
Liczba pokoi
3
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Materiał
Wielka Płyta
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Poszukujesz doskonałej lokaty kapitału?

Chciałabyś zamieszkać w najlepiej skomunikowanej dzielnicy Lublina?

Marzysz o zakupie mieszkania bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z remontem?

Może to być oferta, która spełni Twoje marzenia!

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 zlokalizowane w dzielnicy LSM w Lublinie. Prezentowana nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze, w niskim, czteropiętrowym budynku z lat 70 – tych.

Jakie są atuty przedmiotowej nieruchomości?

Zdecydowanie rozkład mieszkania. Otóż na 48,2 m2 swoje miejsce znalazły trzy ustawne, oddzielne pokoje, kuchnia, przedpokój oraz łazienka w połączeniu z toaletą. Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni około 8 m2 oraz balkon. Warto podkreślić iż kilka lat temu nieruchomość przeszła gruntowny remont uwzględniający również wymianę wszystkich instalacji, a także renowację ścian, podłóg oraz wymianę sanitariatów.
Koszty eksploatacyjne – co najmniej zadowalające. Comiesięczna opłata czynszowa, wnoszona do spółdzielni mieszkaniowej wynosi ok. 370 zł przy zgłoszeniu dwóch osób, a w niej: zaliczki na ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz nieczystości oraz inne charakterystyczne składowe, zaś dodatkowe opłaty to jedynie prąd i gaz.

Zapewne interesuje Cię też lokalizacja – mieszkanie zlokalizowane jest w jednej z najbardziej potencjalnych i poszukiwanych dzielnic Lublina – LSM. Doskonała komunikacja, bogata infrastruktura usługowo – przemysłowa, a także rewelacyjne rozplanowanie terenów zielonych sprawiają, że każdy, bez względu na grupę wiekową, byłby usatysfakcjonowany z zamieszkania w tej okolicy.

Do kogo skierowana jest oferta?

Prezentowane mieszkanie powinno zainteresować dość spore grono osób, które myślą o inwestycji przynoszącej długoletnie, dochodowe zyski z wynajmu, a to za sprawą doskonałego usytuowania – zaledwie w 15 minut na UMCS, KUL czy Politechnikę Lubelską. Nieruchomość będzie również doskonałym wyborem dla rodzin, które cenią sobie bliskość wszelkich placówek edukacyjnych oraz terenów zielonych, dzięki którym niedzielne spacery będą jeszcze przyjemniejsze.

UWAGA!
W cenie nieruchomości zawiera się również jej wyposażenie!

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Telefon:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).