Lublin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
299 999 PLN
Numer oferty
303/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
0
Cena za m2
6 236,99 PLN
Liczba pięter
4
Typ mieszkania
Jednopoziomowe, Rozkładowe
Liczba pokoi
3
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Materiał
Wielka Płyta
Stan nieruchomości
Dobry
Stan budynku
Dobry

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,1 m2 zlokalizowane na osiedlu Krasińskiego w Lublinie. Prezentowana nieruchomość usytuowana jest na wyższym parterze w niskim, czteropiętrowym budynku z lat 70 - tych.

Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych, rozkładowych pokoi, kuchni, przedpokoju łazienki i toalety. Do nieruchomości przynależy również ponad 4 m2 piwnica oraz nieduży balkon.

Koszty eksploatacyjne - comiesięczna opłata czynszowa wnoszona do spółdzielni mieszkaniowej wynosi 350 złotych, a w niej: zaliczki na ogrzewanie, zimną wodę, fundusz remontowy, wywóz nieczystości i inne składowe. Poza wymienioną należnością, do uregulowania pozostają rachunki za energię elektryczną i gaz.

Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Krasińskiego w dzielnicy LSM. Wokół budynku znajduje się szeroko rozwinięta infrastruktura handlowa, usługowa, edukacyjna czy rekreacyjna (centrum handlowe E.Leclerc, targ, przedszkola, uczelnie wyższe, instytucje urzędowe).

Jeżeli zainteresowała Państwa oferowana nieruchomość, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a także osobistych oględzin.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Basen, Bank, Fitnes, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja, Park, Szpital
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Trolejbus, Autobus
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).