Lublin

Czechów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
295 000 PLN
Numer oferty
288/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Piętro
2
Cena za m2
6 250 PLN
Liczba pięter
10
Typ mieszkania
Jednopoziomowe, Rozkładowe
Liczba pokoi
2
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Materiał
Wielka Płyta
Stan nieruchomości
Po remoncie
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Szanowny Kliencie...

Dość długo poszukujesz mieszkania dla siebie i swoich bliskich w centrum miasta?
Chciałbyś dokonać zakupu nieruchomości, która nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych podczas wprowadzenia?
Marzy Ci się super oferta inwestycyjna?

Jeżeli tak, to chyba mam coś specjalnie dla Ciebie...

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,2 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Czechów w Lublinie, na osiedlu Stanisława Moniuszki.

Kilka szczegółów dotyczących oferty:

- Lokalizacja –

Dzielnica Czechów będąca jednym z najbardziej zielonych rejonów Lublina, bogata w infrastrukturę usługową oraz instytucje publiczne czy też placówki edukacyjne. Pełna wielu ciągów spacerowych oraz miejsc typowo rekreacyjnych.

- Rozkład nieruchomości –

Na niespełna 50 m2 swoje miejsce znalazły dwa nieprzechodnie pokoje, widna kuchnia, przedpokój, oraz łazienka z osobną toaletą. Warto zaznaczyć, iż do nieruchomości przynależy balkon, oraz piwnica.

- Usytuowanie -

Nieruchomość położona jest na drugim piętrze w wysokim, zadbanym, dziesięciopiętrowym budynku wyposażonym w dwie windy.

- Stan nieruchomości -

Lokal mieszkalny przygotowany jest do natychmiastowego wprowadzenia. Nieruchomość przeszła gruntowny remont, uwzględniający wymianę instalacji, renowację ścian, podłóg, dzięki czemu będziesz mógł się cieszyć komfortem wynikającym z braku konieczności doinwestowywania w nieruchomość przez kilka najbliższych kilka lat.

- Koszty eksploatacyjne –

Zaskakująco niskie - bowiem czynsz wnoszony do Spółdzielni Mieszkaniowej wynosi około 340 zł , zaś w jego skład wliczone są: zaliczka na CO, zaliczka na wodę ciepłą i zimną, fundusz remontowy, wywóz nieczystości oraz inne składowe. Poza czynszem do opłacenia pozostają rachunki za prąd i gaz.

Prezentowana nieruchomość będzie rewelacyjnym rozwiązaniem zarówno dla tych, którzy chcą zamieszkać w bliskim sąsiedztwie centrum oraz rewelacyjnym połączeniem komunikacyjnym z każdym z rejonów miasta, jak i tych, którzy marzą o inwestycji w nieruchomość, która będzie generowała pokaźne zyski z późniejszego jej wynajęcia.

UWAGA!

Większa liczba zdjęć wkrótce.

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Telefon:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).