Lublin

Wieniawa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
285 000 PLN
Numer oferty
308/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
0
Cena za m2
6 187,58 PLN
Liczba pięter
2
Typ mieszkania
Jednopoziomowe, Rozkładowe
Liczba pokoi
2
Piwnica
Tak
Materiał
Cegła
Stan nieruchomości
Dobry
Stan budynku
Dobry

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 zlokalizowane w dzielnicy Wieniawa w Lublinie, nieopodal lubelskich uczelni wyższych. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w trzykondygnacyjnym budynku z lat 60 - tych.

Jakie są atuty prezentowanej nieruchomości?

LOKALIZACJA
Spokojna, kameralna, pełna zieleni i ścieżek spacerowych - to właśnie zapewnia Państwu okolica, w której usytuowane jest mieszkanie. Dodatkowo, bliska odległość placówek edukacyjnych w postaci uczelni wyższych i innych będzie jedną z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod kątem inwestycyjnym i czerpania długoletnich zysków z wynajmu nieruchomości.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ
Funkcjonalny rozkład mieszkania, w skład którego wchodzą dwa, zupełnie odrębne pokoje, kuchnia w zabudowie wraz z wyposażeniem AGD oraz łazienka w połączeniu z toaletą, a także przestronny przedpokój - to wszystko znajdziecie Państwo na powierzchni 46 m2. Dodatkowo do mieszkania przynależy pojemna, bo aż 6 m2 piwnica.

USYTUOWANIE
Nieruchomość znajduje się na parterze w dwupiętrowym budynku. Jest to potencjalna kondygnacja dla osób starszych, które mają dość pokonywania kilkudziesięciu stopni prowadzących do ich mieszkania. Macie Państwo własną działalność i poszukujecie doskonałego lokalu na jej prowadzenie? Z pewnością powinna Was zainteresować właśnie ta nieruchomość, którą moglibyście przystosować na cele biurowe.

KOSZTY EKSPLOATACYJNE
360 złotych to koszt comiesięcznego czynszu administracyjnego w skład, którego wchodzą: zaliczki na zimną wodę, miejskie ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz nieczystości i inne charakterystyczne składowe. Poza wspomnianą należnością, do uregulowania pozostają rachunki za gaz oraz prąd według zużycia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego już dziś!

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Dostępne w okolicy: Szpital, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja, Bank, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Trolejbus, Autobus
  • Widok na: Podwórko, Park/skwer

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Telefon:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).