Lublin

Bronowice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
190 000 PLN
Numer oferty
309/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Piętro
2
Cena za m2
4 869,30 PLN
Liczba pięter
10
Typ mieszkania
Rozkładowe
Liczba pokoi
2
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Materiał
Wielka Płyta
Stan nieruchomości
Do remontu
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Drodzy Klienci…

Jeżeli już dość długo rozglądacie się za zakupem dwupokojowego mieszkania położonego w świetnej lokalizacji?
Marzy Wam się zakup nieruchomości, którą będziecie mogli zaaranżować wedle własnych oczekiwań i potrzeb..
Poszukujecie mieszkania, którego położenie byłoby przystosowane do zamieszkania dla osób starszych…

Trafiliście idealnie!!

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,02 m2 położone na osiedlu Maki, w dzielnicy Bronowice w Lublinie.

Jakie są zalety nieruchomości?

Z pewnością jej lokalizacja. Ciche, rewelacyjnie rozplanowane osiedle z niezwykle dobrym połączeniem komunikacyjnym z każdym z rejonów miasta oraz bogatą infrastrukturą osiedlową. Na podkreślenie zasługuje fakt iż w bezpośrednim sąsiedztwie oferowanego lokalu znajdują się obiekty użyteczności publicznej np. przychodnia zdrowia i placówki edukacyjne.

Powierzchnia oraz rozkład – jedne z najczęściej poszukiwanych, bowiem na 39,02 m2 swoje miejsce znalazły: dwa, przestronne pokoje, odrębna, widna kuchnia, łazienka w połączeniu z toaletą oraz pokaźnych rozmiarów przedpokój.

Stan nieruchomości – przygotowany do własnej, indywidualnej aranżacji przez nowego Właściciela. Obecnie nieruchomość, jest niezamieszkała jednakże bardzo zadbana przez obecnych Właścicieli.

Opłaty eksploatacyjne.. są również zadowalające bowiem comiesięczna opłata czynszowa wnoszona do Spółdzielni mieszkaniowej wynosi 250 zł (koszt nie uwzględnia zaliczki na wodę oraz wywozu nieczystości) poza wspomnianym kosztem do uregulowania pozostają jedynie prąd i gaz.

Budynek i usytuowanie.. drugie piętro, w wysokim, zadbanym, dziesięciopiętrowym budynku. Warto podkreślić iż budynek jest w bardzo dobrej kondycji technicznej oraz posiada udogodnienia w postaci podjazdu dla niepełnosprawnych oraz dwóch, zmodernizowanych wind. Jest to wynikiem działania prężnie działającej Spółdzielni Mieszkaniowej „Kolejarz”.

Parkowanie – bezproblemowe bowiem w obrębie położenia budynku zlokalizowana została duża liczba ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zadzwońcie – taka okazja może się już nie powtórzyć!


ZAKUP NIERUCHOMOŚCI NIE MUSI BYĆ TYLKO WYDATKIEM, MOŻE TO BYĆ RÓWNIEŻ ZYSK TWÓJ ORAZ TWOJEJ RODZINY!

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Telefon:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).