Lublin

Czuby

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
729 000 PLN
Numer oferty
310/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
3
Cena za m2
6 177,97 PLN
Liczba pięter
4
Rozkładowe, Dwuopoziomowe
Liczba pokoi
6
Liczba balkonów
1
Liczba tarasów
1
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Materiał
Cegła
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Stan budynku
Idealny

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej wynoszącej około 118 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Czuby na osiedlu Poręba w Lublinie.
Atuty wyróżniające nieruchomość:
• Niezwykle ciche i spokojne osiedle z jednoczesną bliskością głównych ulic Lublina.
• Duża ilość zieleni, ciągów pieszych oraz bliskość zagospodarowanego wąwozu stwarzające idealne warunki do aktywnego spędzania czasu
• Teren budynku jest ogrodzony oraz objęty ochroną.
• Liczne miejsca parkingowe dające możliwość komfortowego powrotu z pracy bez konieczności zamartwiania się o miejsce na zaparkowanie auta
• Przemiłe sąsiedztwo oraz cisza i spokój osiedla dające poczucie komfortu i bezpieczeństwa
• Bliskość centrum miasta z jednoczesną izolacją osiedla za pomocą zieleni, od hałasu i zgiełku ulicy
• Wysoki standard wykończenia
• Funkcjonalny rozkład pomieszczeń


Infrastruktura otoczenia:
• Przedszkola, Szkoła Podstawowa, Żłobek.
• Przystanki autobusowe
• Infrastruktura usługowa w postaci aptek, sklepów spożywczych, piekarni, hipermarketów, poczty oraz banków
• Miejsca typowo rekreacyjne: zagospodarowany wąwóz, place zabaw, ścieżki rowerowe, bliskość lasu.
• Liczne parkingi

Wnętrze..

Oferowany lokal mieszkalny składa się z dwóch poziomów. Pierwszy z nich, usytuowany jest na 3 piętrze. W jego skład wchodzą: trzy, pokaźnych rozmiarów sypialnie, garderoba zabudowana szafami typu komandor, pralnia, gustownie urządzona łazienka oraz duży przedpokój. Warto zauważyć iż na drugi z poziomów prowadzą solidnie wykonane, drewniane schody. Biorąc pod uwagę rozkład pomieszczeń na drugim poziomie znajduje się na nim: aneks kuchenny w połączeniu z przestronnym pokojem dziennym oraz toaleta. Nie sposób nie podkreślić przynależności do nieruchomości dużego balkonu typu loggia, zabudowanego i ocieplonego o powierzchni około 5 m2, który może pełnić funkcję niewielkiej oranżerii lub ogrodu zimowego oraz dużego tarasu o powierzchni 40 m2, z którego rozciąga się przepiękny widok na pobliski wąwóz oraz panoramę osiedla. Istotnym faktem wartym podkreślenia jest przynależność do mieszkania dużej piwnicy o powierzchni 10 m2, która z pewnością pomieści ruchomości zarówno te mniejsze gabarytowo jak i większe.
Zapytacie Państwo o stan prawny – jest w pełni uregulowany!

Do kogo skierowana jest oferta?

Prezentowana nieruchomość skierowana jest przede wszystkim do rodzin z uwagi na szeroko rozwiniętą infrastrukturę usługową osiedla oraz bliskość wielu placówek edukacyjnych. Istotnym aspektem przemawiającym za zakupem nieruchomości jest również fakt iż miejsce, w którym usytuowany jest lokal mieszkalny jest niezwykle bezpieczne oraz ciche z jednoczesną bliskością centrum Lublina, do którego dojazd autem trwa niecałe 10 min, zaś spacerem około 20 min.

Lecz to jeszcze nie wszystko..

Istnieje możliwość dodatkowego zakupu garażu usytuowanego w bryle budynku w cenie 60 000 PLN, który pomieści dwa auta, zaś przed wjazdem do niego można parkować dodatkowo jeszcze jeden pojazd. Dokonując zakupu garażu zyskujecie Państwo trzy miejsca parkingowe!

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Żłobek, Apteka, Zabudowa niska, Uczelnia, Szkoła, Centrum handlowe, Fitnes, Kościół, Plac zabaw, Park, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Podwórko, Panorama miasta, Park/skwer

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Telefon:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).