Lublin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 700 PLN
Numer oferty
27/4997/OLW
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Dobry

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu użytkowego o powierzchni 61 m2, zlokalizowanego w centrum Lublina, nieopodal Starego Miasta. W skład oferowanej nieruchomości wchodzą dwa pomieszczenia zaadaptowane na pokoje biurowe – większy o powierzchni 30 m2, także mniejszy o metrażu wynoszącym 10 m2. We wnętrzu nieruchomości znajduje się również duże pomieszczenie socjalne oraz przestronna, dobrze wyposażona łazienka. Ważnym aspektem prezentowanej nieruchomości jest duży przedpokój dający możliwość utworzenia w nim poczekalni dla potencjalnych klientów. Oferowany lokal został gruntownie wyremontowany. Wymienione zostały wszystkie instalacje, drzwi okna oraz wyposażenie. Atutem nieruchomości jest wyposażenie jej w nowoczesny system elektrycznego, energooszczędnego ogrzewania co znacząco obniża koszty jej użytkowania. Biorąc pod uwagę wnętrze zostało ono zaaranżowane stylowo i z dobrym gustem, a pozostawione przez Właścicieli piece kaflowe dodają całości elegancji oraz charakteru.

Koszt wynajęcia oferowanej nieruchomości to zaledwie 1700 zł miesięcznie plus opłaty licznikowe.

Spiesz się, nie zwlekaj i zacznij prowadzić firmę pełną Twoich potencjalnych Klientów!

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Telefon:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).