Lublin

Dziesiąta

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
15 000 PLN
Numer oferty
31/4997/OLW
Rynek
Pierwotny
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Idealny
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest wynajęcia budynku biurowego usytuowanego w dzielnicy Dziesiątej w Lublinie. Oferowana nieruchomość składa się z trzech kondygnacji użytkowych, z których każda posiada powierzchnię około 200 m2 (około 580 m2 - całość) - niski parter, wysoki parter oraz piętro.

Biorąc pod uwagę rozplanowanie pomieszczeń.. Obiekt był poddany renowacji z nakierowaniem na użytkowanie przez placówkę edukacyjną, jednakże jego konstrukcja techniczna pozwala na przystosowanie go na potrzeby Najemców zgodnie z profilem prowadzonej działalności. Pod kątem instalacji, obiekt został wyposażony w instalację elektryczną, gazową oraz wodnokanalizacyjną. Biorąc pod uwagę zamontowanie dodatkowego okablowania w postaci sieci komputerowych i innych, jest to możliwe po uprzednim uzgodnieniu z Właścicielem nieruchomości. W chwili obecnej budynek jest w stanie deweloperskim, dzięki czemu z łatwością będzie można doprowadzić go do stanu użytkowego zgodnie z potrzebą najmującej go firmy. Skutkuje to również tym, iż niemalże każdy z profili prowadzonych działalności (usługowe, biurowe, handlowe, medyczne) będą mogły rozwijać tu swój biznes.

Istotną kwestią, której nie sposób nie wspomnieć jest przynależność do oferowanej nieruchomości dużego parkingu, liczącego kilkadziesiąt miejsc parkingowych do wyłącznej dyspozycji zarówno dla pracowników jak i ich Klientów. Jest to z pewnością jedna z głównych zalet nieruchomości z uwagi na jej umiejscowienie niemalże w centrum miasta.

To jeszcze nie wszystko...

Jak Państwo wiecie, wynajem powierzchni biurowych tego typu w danym rejonie jest kosztowny, w przypadku prezentowanego obiektu za 580 m2 powierzchni należy wnosić comiesięczny czynsz w wysokości 15 000 zł netto oraz opłaty licznikowe - to nie wiele biorąc pod uwagę zarówno nieruchomość jak i jej lokalizację oraz inne czynniki.


Chciałbyś poznać szczegóły dotyczące nieruchomości?
Zainteresowała Cię oferta i chciałbyś się umówić na jej osobistą prezentację?

Zadzwoń już dziś! Taka oferta może się nie powtórzyć.

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).