Lublin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 900 PLN
Numer oferty
42/4997/OLW
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
2
Rok budowy
1910
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Biurowe, Inne, Inne
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu usługowego o powierzchni 41,87 m2, zlokalizowanego w ścisłym centrum Lublina, przy ulicy Krakowskie Przedmieście (okolice Placu Litewskiego).

Dlaczego właśnie ta nieruchomość?

Z kilku ważnych powodów:

1. Lokalizacja – lepszej nie znajdziesz nigdzie. Ścisłe centrum miasta, bezpośrednie sąsiedztwo lubelskiej starówki znacząco wpływają na zwiększenie się grona potencjalnych Klientów.
2. Usytuowanie.. Dla biznesu? Rewelacyjne! Oferowany lokal znajduje się na parterze, zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy dzięki czemu idealne wpasowuje się w pozostałą część zabudowy.
3. Możliwość adaptacji? Niemalże w każdym wymiarze. Przedmiotowa nieruchomość może być zaadaptowana i przystosowana do prowadzenia prawie każdego rodzaju działalności – zacząwszy od biurowej, przez handlowo-usługową czy też kosmetyczną.
4. Koszty? Zaskakująco niskie bowiem poza czynszem w wysokości 1900 zł netto (2337 zł brutto) miesięcznie do uregulowania pozostają jedynie media: prąd i woda, opłaty za śmieci.
5. Rozkład – bardzo atrakcyjny. Biorąc pod uwagę wejście do oferowanego lokalu znajduje się ono w podwórzu przy jednym z najczęściej uczęszczanych traktów pieszych. We wnętrzu oferowanego lokalu znajdują się dwa pomieszczenia biurowe – dobrze doświetlone za sprawą dużych okien oraz wejścia – które mogą pełnić funkcję witryn wystawowych, pomieszczenie magazynowe/pomieszczenie biurowe bez okna, pomieszczenie sanitarne – toaleta ora zaplecze socjalne.
6. Media i ogrzewanie.. Oferowana nieruchomość posiada przyłącze wodno-kanalizacyjne oraz elektryczne. Warto podkreślić iż w jej wnętrzu został zamontowany system ogrzewania podłogowego co znacząco obniża koszty związane z eksploatacją.
7. Stan nieruchomości – przystosowany do użytkowania od „zaraz”. Prezentowany lokal przeszedł gruntowny remont uwzględniający renowację ścian, podłóg oraz wymianę instalacji.

Chciałbyś poznać szczegóły dotyczące nieruchomości?
Zainteresowała Cię oferta i chciałbyś się umówić na jej osobistą prezentację?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź też do bezpośredniej wizyty w naszym biurze.

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).