Lublin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
16 200 PLN
Numer oferty
29/4997/OLW
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
2
Rok budowy
2017
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
7
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest wynajem biurowej powierzchni wynoszącej 360 m2 usytuowanej w nowym, niskim budynku oddanym do użytku w 2017 r.
Prezentowany lokal znajduje się na pierwszym z dwóch pięter, zaś w jego skład wchodzą: pomieszczenie typu openspace z przeznaczeniem na recepcję oraz gabinet zarządu, 6 przestronnych pomieszczeń mogących pełnić funkcję przestrzeni biurowej, dwie łazienki oraz pomieszczenie socjalne. Warto wspomnieć w tym miejscu, że do nieruchomości przynależy także pokaźnych rozmiarów balkon.

Należy nadmienić, iż w budynku znajduje się podziemny parking z przeznaczeniem na około 15 miejsc postojowych, dodatkowo płaty 3600 zł miesięcznie, który będzie zdecydowanym udogodnieniem zarówno dla Właściciela jak i pracowników.
Opłaty eksploatacyjne - rewelacyjne rozwiązanie! Otóż w cenie najmu zawarte są opłaty za: gaz, wywóz nieczystości, sprzątanie pomieszczeń oraz koszty czynszu. Dodatkowe koszty jakie należy uiścić to opłaty za prąd.

Stan nieruchomości jest gotowy do adaptacji. Lokal biurowy został wykończony z użyciem produktów najwyższej jakości, a także z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. We wszystkich pomieszczeniach zamontowana jest klimatyzacja, zaś ogrzewanie jest gazowe z uwagi na niskie koszty eksploatacyjne. Ponadto, w lokalu podłączone jest najwyższej jakości przyłącze internetowe typu światłowód. W budynku istnieje możliwość podłączenia zewnętrznego monitoringu, a dodatkowo Właściciel zadba o całodobową ochronę w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Typ ulicy/drogi: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus, Trolejbus

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).