Lublin

Węglin Północny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 300 PLN
Numer oferty
41/4997/OLW
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2004
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność przedstawić Państwu lokal użytkowy o powierzchni 133 m2, mieszczący się w bardzo cichej i spokojnej części Lublina, jaką jest Węglin Północny. Oferowana nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji użytkowych, z których każda posiada powierzchnię około 67 m2 (około 133 m2 – całość) tj. parter oraz podpiwniczenie.

Dobrze rozwinięta sieć połączeń komunikacji miejskiej zapewni szybki dojazd do nieruchomości. Ponadto w okolicy świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Budynek w którym znajduje się wyżej wspomniany lokal jest nowoczesny i komfortowy, a rozkład pomieszczeń doskonale nadaje się do własnej aranżacji.

Największym plusem lokalu jest sala typu open space. Znajduje się ona na parterze budynku. Pomieszczenie to pozwala przeprowadzić zebranie dla dużej grupy współpracowników lub szkoleń, jak i również do samej pracy. Również można tą salę wykorzystać jako duże biuro. Ponadto istnieje możliwość przekształcenia tej powierzchni w oddzielne biura dzięki dużej ilości okien. Kolejne pomieszczenie, które mieści się na tej samej kondygnacji pozwala stworzyć osobną przestrzeń biurową.

Podpiwniczenie lokalu, do którego schodzi się szeroką klatką schodową składa się z osobnej toalety, łazienki z prysznicem wraz z toaletą, pomieszczenia socjalnego oraz kolejnej przestrzeni typu open space. Pomieszczenie socjalne oraz open space doświetlone są niewielkimi oknami.

Dodatkowym udogodnieniem, o którym warto wspomnieć jest podjazd dla wózków inwalidzkich oraz szerokie drzwi wejściowe. Ponadto, drzwi wejściowe oraz witryny czołowe budynku wyposażone są w rolety antywłamaniowe. Kolejnym plusem nieruchomości jest darmowy parking znajdujący się tuż przed wejściem do budynku, który pomieści kilka aut osobowych, a dodatkowo istnieje możliwość pozostawienia aut wzdłuż ulicy, przy której posadowiony jest budynek.

Również istotne szczegóły oferty:
- cena wynajmu to 3300 zł brutto miesięcznie
- opłaty za energię elektryczną oraz gaz według licznika
- istnieje możliwość zwiększenia wynajmowanej powierzchni

Zapraszamy na prezentację!

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).