Lublin

Tatary

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 900 PLN
Numer oferty
36/4997/OLW
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu użytkowego, zlokalizowanego w dzielnicy Tatary w Lublinie. Nieruchomość usytuowana jest w budynku parterowym z przeznaczeniem usługowo-handlowym.

Co wyróżnia nieruchomość?

Rozkład - oferowana nieruchomość składa się z prawie 80 m2 pomieszczenia typu "open space", które można zaadaptować pod salę sprzedażową czy też powierzchnię biurową z kilkunastoma stanowiskami pracy. Lokal jest bardzo dobrze doświetlony od strony frontalnej, a to za sprawą dużych, przeszklonych drzwi oraz okien. Poza wspomnianą powierzchnią do lokalu przynależy zaplecze, a w jego skład wchodzą: toaleta, hall, trzy pomieszczenia gospodarcze oraz pokój socjalny.

Koszty - wyjątkowo niskie. Comiesięczna opłata czynszowa wynosi 2900 zł, a poza nią do uregulowania pozostają jedynie media tj. prąd i woda.

Lokalizacja - zdecydowanie potencjalna. Lokal znajduje się w budynku usługowym w samym centrum osiedla oraz nieopodal jednej z głównych arterii komunikacyjnych Lublina, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym pod względem częstotliwości uczęszczania w tym rejonie pieszych oraz mieszkańców.

Reklama - jak wspomniano wcześniej, lokal wyposażony jest dość sporą witrynę wystawową od strony frontalnej, dzięki czemu bez problemu istnieje możliwość umieszczenie reklamy oraz szyldu na elewacji budynku, czyniąc prowadzoną działalność bardzo widoczną.

Zainteresowany/a? Nie zwlekaj! Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my udzielimy Ci większej ilości informacji i umówimy Cię na indywidualną prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Komunikacja: Trolejbus, Autobus

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).