Lublin

Czechów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
35 000 PLN
Numer oferty
38/4997/OLS
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Rok budowy
2000
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Inne, Handlowo/Usługowe, Inne
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Idealny

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu użytkowego o powierzchni użytkowej wynoszącej 9 m2 położonego w dzielnicy Czechów w Lublinie. Oferowana nieruchomość usytuowana jest na parterze niskiego, zadbanego budynku pośród rewelacyjnie rozplanowanego osiedla w pobliżu ciągu pieszego. Wnętrze prezentowanego lokalu składa się z dwóch pomieszczeń: pokoju biurowego oraz toalety. Nieruchomość wyposażona jest w media w postaci przyłącza elektrycznego, wodociągowego oraz kanalizacji. Warto podkreślić, iż zarówno ogrzewanie jak i ciepła i zimna woda pochodzą z sieci miejskiej. Niewątpliwym atutem jest również niski czynsz wynoszący zaledwie 100 zł miesięcznie. Nie sposób również nie wspomnieć o wyposażeniu nieruchomości w pokaźnych rozmiarów okna dające możliwość umieszczenia reklamy, która znacząco wpływa zarówno na rozpoznawalność miejsca jak i poszerzenie zasięgu prowadzonej działalności o nowych Klientów.

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).