Lublin

Czechów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
345 000 PLN
Numer oferty
40/4997/OLS
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
3
Rok budowy
2004
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Medyczne
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Szanowny Kliencie...

Jeżeli poszukujesz idealnej nieruchomości do prowadzenia własnej firmy...

Twoim marzeniem jest prowadzenie własnego biznesu w centrum miasta...

Komfort i prestiż są tym czego potrzebujesz...

Trafiłeś na ofertę, która idealnie odzwierciedla Twoje oczekiwania.

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu użytkowego o powierzchni 58 m2 położonego w dzielnicy Czechów w Lublinie

Kilka ważnych aspektów dotyczących nieruchomości:

Usytuowanie i budynek... Parter w niskim budynku oddanym do użytku w 2004 r.
Metraż i rozkład pomieszczeń.. niezwykle funkcjonalny.. W chwili obecnej przestrzeń użytkowa (56m2) stanowi pomieszczenie typu open space, niewielka przestrzeń pełniąca funkcję recepcji/poczekalni, zaplecze magazynowe oraz toaleta.

Stan nieruchomości ...pozwalający na jego natychmiastowe użytkowanie od razu po zakupie. Nieruchomość została w pełni wykończona (ściany – gładzie gipsowe, podłogi – terakota) oraz wyposażona we wszelkie instalacje: elektryczną, wodnokanalizacyjną, gazową i alarmową. Opisując media nie sposób nie wspomnieć o ogrzewaniu nieruchomości, które odbywa się za pomocą pieca gazowego dwu funkcyjnego.

Reklama i widoczność... oferowany lokal wyposażony został w pokaźnych rozmiarów witryny wystawowe widoczne bezpośrednio z ciągu pieszo-jezdnego. Jednakże to nie wszystko.. Istnieje możliwość umieszczenia dużej reklamy na elewacji budynku co zwiększy widoczność lokalu, a tym samym umożliwi poszerzenie grona Klientów firmy.

Parkowanie.. Bezproblemowe bowiem przed budynkiem znajduje się ogólnodostępny parking, na którym bez najmniejszych przeszkód znajdą miejsce zarówno pracownicy jak i Klienci.


Możliwości związane z lokalem?
Ogromne. Jeżeli potrzebujecie Państwo większej powierzchni użytkowej zakupionej nieruchomości istnieje możliwość zakupienia dodatkowej powierzchni, którą zajmuje obok sąsiadujący lokal również o powierzchni 56 m2, co łącznie daje nam powierzchnię 112 m2. Warto wspomnieć iż przy zakupie całości obowiązuje cena promocyjna w kwocie 665 000 PLN.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).