Lublin

LSM

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
440 000 PLN
Numer oferty
36/4997/OLS
Rynek
Wtórny
Piętro
-1
Liczba pięter
7
Rok budowy
2000
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Sportowo/Rekreacyjne, Gastronomiczne, Inne, Biurowe, Inne
Liczba pokoi
7
Stan budynku
Idealny
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwupoziomowego lokalu o powierzchni około 450 m2 umiejscowionego w dzielnicy LSM w Lublinie.

Przedmiotowa nieruchomość usytuowana jest trzech poziomach : parterze ( wejście bezpośrednio z ulicy), poziomu -1 oraz -2. Biorąc pod uwagę rozkład pomieszczeń oferowanej nieruchomości, na poziomie -1 znajdują się dwa pomieszczenia (pow. 101,35 m2 oraz 55,05 m2), zaś na poziomie -2 – pięć ( 101,22 m2, 55,05 m2, 35,48 m2, 45,64 m2 i 21,04m2).

Stan nieruchomości jest przygotowany do własnej dowolnej aranżacji przez nowego Właściciela (stan deweloperski). Nie sposób nie wspomnieć o wyposażeniu w media, które zostały przyłączone do prezentowanego lokalu w postaci przyłącza energetycznego, gazowego, wodnego oraz kanalizacyjnego.
Istotnym faktem wartym nadmienienia jest wysokość comiesięcznej opłaty czynszowej która kształtuje się na poziomie około 860 zł, poza nią do uregulowania pozostają gaz i prąd.

Prezentowana nieruchomość będzie idealna do prowadzenia niemalże każdej z dziedzin działalności: usługowej, handlowej, sportowo-rekreacyjnej czy też nawet gastronomicznej.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Autobus, Trolejbus

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).