Lublin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 542 840 PLN
Numer oferty
26/4997/OLS
Rynek
Wtórny
Piętro
3
Liczba pięter
5
Rok budowy
2014
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Medyczne, Handlowo/Usługowe, Inne
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking podziemny
Tak

Opis nieruchomości

--- POSZUKUJESZ NIERUCHOMOŚCI IDEALNEJ DO PROWADZENIA WŁASNEJ FIRMY ?---
--- MARZYSZ O WŁASNYM BIURZE W CENTRUM MIASTA Z NIESŁABNĄCĄ POPULARNOŚCIĄ ORAZ ROSNĄCYM PRESTIŻEM MIEJSCA? ---
--- CHCESZ DOTRZEĆ DO JAK NAJWIĘKSZEJ RZESZY KLIENTÓW? ---
Niniejsza oferta jest rozwiązaniem wszystkich powyższych zagadnień…


Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu użytkowego zlokalizowanego w samym sercu Lublina, w nowoczesnym budynku apartamentowo - handlowym wybudowanym w 2014 roku.

Co wyróżnia nieruchomość?

Przede wszystkim jej unikatowość. Nowoczesna kubatura budynku idealnie wpasowująca się w pozostałą część zabudowy w postaci zabytkowych kamienic oraz innych obiektów architektonicznych. Powstały budynek został wykończony z użyciem najwyższej jakości materiałów, a także zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Każdy z lokali został wyposażony w nowoczesny system klimatyzacji, który daje poczucie komfortu zarówno podczas pracy (lokale usługowe ), a także odpoczynku (lokale mieszkalne).

Niezwykle istotną kwestią wartą poruszenia jest bezpieczeństwo budynku. Cały obiekt jest monitorowany z całodobową ochroną oraz recepcją co bezwarunkowo sprawia iż jest jednym z najbezpieczniejszych obiektów tego typu w Lublinie.

Nie sposób również nie wspomnieć o możliwość wykupienia miejsca parkingowego w parkingu podziemnym usytuowanym pod budynkiem w cenie od 14 000 - 30 000 PLN ( w zależności od rozmieszczenia) bądź też jego wynajęcia – dzięki temu zarówno właściciel jak i pracownicy będą z radością przemieszczać się do pracy bez obawy o znalezienie miejsca na pozostawienie auta.
Istotnym aspektem przemawiającym za zakupem nieruchomości jest jej metraż, który dzięki swojej wielkości daje ogromne możliwości aranżacyjne wedle własnego upodobania bądź też w zależności od potrzeb prowadzonego biznesu. W chwili obecnej oferowany lokal przystosowany jest do prowadzenia działalności biurowej jednakże z racji swojego usytuowania oraz innych czynników będzie spełniał wymogi również w przypadku działalności usługowej, handlowej, medycznej itp. Biorąc pod uwagę pomieszczenia sanitarne w postaci toalety oraz pomieszczenia socjalnego znajdują się one w ogólnodostępnym korytarzu i spełniają wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy.
Warto nadmienić iż z okien prezentowanej nieruchomości roztacza się przepiękny widok na pobliską, zabytkową architekturę.

PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI:

- Usytuowanie: III piętro

- Powierzchnia: 197,8 m2

- Cena: 7 800 zł netto/ m2

- Liczba kondygnacji obiektu: VI

- Parking: podziemny - możliwość wynajęcia miejsca bądź jego zakupu

- Koszty eksploatacyjne: 3,60 zł/m2+ opłata za fundusz remontowy itp.

- Rok budowy: 2014

- Materiał konstrukcyjny: żelbet

- Winda: budynek wyposażony w cztery, nowoczesne windy

- Udogodnienia: klimatyzacja, ochrona, recepcja czynna 24 h, parking podziemny, światłowód

- Wykończenie: lokal przystosowany pod prowadzenie działalności biurowej

- Balkon/ taras: brak

- Rozkład: jednopoziomowy

- Witryna: brak, możliwość umieszczenia reklamy przy wejściu do budynku

- Wejście: z korytarza

- Możliwość aranżacji: jest

Do kogo skierowana jest oferta?

Przede wszystkim do Przedsiębiorców wysoko ceniących sobie prestiż miejsca prowadzenia swojej działalności oraz powiększanie grona swoich klientów. Do wszystkich tych, którzy pragną świadczyć usługi na wysokim poziomie w miejscu pełnym komfortu i luksusu, a także dla tych, którzy dość mają prowadzenia biznesu poza centrum miasta i pragną być jak najlepiej i najłatwiej znajdywani przez swoich kontrahentów.


UWAGA!

Podane ceny za metr kwadratowy są cenami netto. Należy do nich doliczyć podatek VAT.

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).