Lublin

LSM

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
550 000 PLN
Numer oferty
35/4997/OLS
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
2000
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Inne, Inne
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu użytkowego położonego w dzielnicy LSM w Lublinie. Prezentowana nieruchomość usytuowana jest na parterze w niskim, zadbanym, czteropiętrowym budynku posadowionym w 2000 r. Oferowany lokal posiada powierzchnię 130 m2, na której swoje miejsce znalazły: cztery, Odrębne pomieszczenia o powierzchniach: 19,45 m2, 8,52 m2, 33,29 m2+ 8,52 m2 oraz dwie łazienki ( 6,5 m2 i 13,95 m2) wyposażone w trzy toalety. Biorąc pod uwagę media prezentowana nieruchomość została wyposażona w przyłącze wodne, energetyczne, gazowe i kanalizacyjne oraz instalację alarmową. Biorąc pod uwagę comiesięczną opłatę czynszową wynosi ona około 500 zł miesięczne zaś w jej skład wchodzą : zaliczka na CO, zaliczki na wodę ciepłą i zimną, fundusz remontowy i inne. Poza wspomnianym kosztem do uregulowania pozostają jedynie prąd i gaz.

Lecz to jeszcze nie wszystko… Wraz z przedmiotowym lokalem w oferowanej cenie, możecie Państwo nabyć na własność parking znajdujący się tuż przed wejściem do lokalu, na którym zostało rozplanowane miejsce na szesnaście aut. Jest to niewątpliwe udogodnienie zarówno dla tych, którzy prowadząc własny biznes, chcą komfortowo przyjmować swoich potencjalnych Interesantów, jak i dla wszystkich tych, których profil prowadzonej firmy wymaga dostępność do aut.

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).