Lublin

Czechów

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
35 000 PLN
Numer oferty
38/4997/OLS
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Rok budowy
2000
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Inne, Handlowo/Usługowe, Inne
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Idealny

Description of property

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu użytkowego o powierzchni użytkowej wynoszącej 9 m2 położonego w dzielnicy Czechów w Lublinie. Oferowana nieruchomość usytuowana jest na parterze niskiego, zadbanego budynku pośród rewelacyjnie rozplanowanego osiedla w pobliżu ciągu pieszego. Wnętrze prezentowanego lokalu składa się z dwóch pomieszczeń: pokoju biurowego oraz toalety. Nieruchomość wyposażona jest w media w postaci przyłącza elektrycznego, wodociągowego oraz kanalizacji. Warto podkreślić, iż zarówno ogrzewanie jak i ciepła i zimna woda pochodzą z sieci miejskiej. Niewątpliwym atutem jest również niski czynsz wynoszący zaledwie 100 zł miesięcznie. Nie sposób również nie wspomnieć o wyposażeniu nieruchomości w pokaźnych rozmiarów okna dające możliwość umieszczenia reklamy, która znacząco wpływa zarówno na rozpoznawalność miejsca jak i poszerzenie zasięgu prowadzonej działalności o nowych Klientów.

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).