Lublin

Dziesiąta

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
15 000 PLN
Numer oferty
31/4997/OLW
Rynek
Pierwotny
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Idealny
Parking naziemny
Tak

Description of property

Przedmiotem oferty jest wynajęcia budynku biurowego usytuowanego w dzielnicy Dziesiątej w Lublinie. Oferowana nieruchomość składa się z trzech kondygnacji użytkowych, z których każda posiada powierzchnię około 200 m2 (około 580 m2 - całość) - niski parter, wysoki parter oraz piętro.

Biorąc pod uwagę rozplanowanie pomieszczeń.. Obiekt był poddany renowacji z nakierowaniem na użytkowanie przez placówkę edukacyjną, jednakże jego konstrukcja techniczna pozwala na przystosowanie go na potrzeby Najemców zgodnie z profilem prowadzonej działalności. Pod kątem instalacji, obiekt został wyposażony w instalację elektryczną, gazową oraz wodnokanalizacyjną. Biorąc pod uwagę zamontowanie dodatkowego okablowania w postaci sieci komputerowych i innych, jest to możliwe po uprzednim uzgodnieniu z Właścicielem nieruchomości. W chwili obecnej budynek jest w stanie deweloperskim, dzięki czemu z łatwością będzie można doprowadzić go do stanu użytkowego zgodnie z potrzebą najmującej go firmy. Skutkuje to również tym, iż niemalże każdy z profili prowadzonych działalności (usługowe, biurowe, handlowe, medyczne) będą mogły rozwijać tu swój biznes.

Istotną kwestią, której nie sposób nie wspomnieć jest przynależność do oferowanej nieruchomości dużego parkingu, liczącego kilkadziesiąt miejsc parkingowych do wyłącznej dyspozycji zarówno dla pracowników jak i ich Klientów. Jest to z pewnością jedna z głównych zalet nieruchomości z uwagi na jej umiejscowienie niemalże w centrum miasta.

To jeszcze nie wszystko...

Jak Państwo wiecie, wynajem powierzchni biurowych tego typu w danym rejonie jest kosztowny, w przypadku prezentowanego obiektu za 580 m2 powierzchni należy wnosić comiesięczny czynsz w wysokości 15 000 zł netto oraz opłaty licznikowe - to nie wiele biorąc pod uwagę zarówno nieruchomość jak i jej lokalizację oraz inne czynniki.


Chciałbyś poznać szczegóły dotyczące nieruchomości?
Zainteresowała Cię oferta i chciałbyś się umówić na jej osobistą prezentację?

Zadzwoń już dziś! Taka oferta może się nie powtórzyć.

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).