Lublin

Kapucyńska

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
2 000 PLN
Numer oferty
44/4997/OLW
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Medyczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak

Description of property

IDEALNY NA GABINET/ SHOWROOM/ LOKAL W CENTRUM LUBLINA!!!

Przedstawiamy wyjątkowy lokal na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy w samym sercu miasta, u zbiegu ulic Narutowicza i Kapucyńskiej. Jedna z lepszych lokalizacji w centrum, w bezpośrednim otoczeniu modnych kawiarni i restauracji, a także wszystkich środków transportu miejskiego.

Ze względu na liczne walory lokal może być wszechstronnie użytkowany. Idealnie nadaje się zarówno na cele biurowe, gabinet, pracownię, showroom, jak i na cele mieszkalne dla konesera klimatycznych przedwojennych kamienic. Kamienica ma odnowioną elewację i wyremontowaną klatkę schodową.

Prezentowany lokal to powierzchnia 54 m2, w skład której wchodzą: dwa pokoje: większy (idealnie sprawdzi się jako open space) i mniejszy o kameralnym charakterze do tego kuchnia w zabudowie wraz z wyposażeniem AGD, a także łazienka w połączeniu z toaletą. Dodatkowym atutem nieruchomości jest miejsce postojowe na podwórku, o które bardzo ciężko w centrum Lublina.

Koszty najmu - comiesięczna opłata to 2000 PLN wzbogacona o opłaty licznikowe wg zużycia tj. gaz i prąd. Istnieje również możliwość podłączenia telewizji oraz Internetu.

Wymagana jest również kaucja.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a także umówienia się na indywidualną prezentacje!

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).