Lublin

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
16 200 PLN
Numer oferty
29/4997/OLW
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
2
Rok budowy
2017
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
7
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak

Description of property

Przedmiotem oferty jest wynajem biurowej powierzchni wynoszącej 360 m2 usytuowanej w nowym, niskim budynku oddanym do użytku w 2017 r.
Prezentowany lokal znajduje się na pierwszym z dwóch pięter, zaś w jego skład wchodzą: pomieszczenie typu openspace z przeznaczeniem na recepcję oraz gabinet zarządu, 6 przestronnych pomieszczeń mogących pełnić funkcję przestrzeni biurowej, dwie łazienki oraz pomieszczenie socjalne. Warto wspomnieć w tym miejscu, że do nieruchomości przynależy także pokaźnych rozmiarów balkon.

Należy nadmienić, iż w budynku znajduje się podziemny parking z przeznaczeniem na około 15 miejsc postojowych, dodatkowo płaty 3600 zł miesięcznie, który będzie zdecydowanym udogodnieniem zarówno dla Właściciela jak i pracowników.
Opłaty eksploatacyjne - rewelacyjne rozwiązanie! Otóż w cenie najmu zawarte są opłaty za: gaz, wywóz nieczystości, sprzątanie pomieszczeń oraz koszty czynszu. Dodatkowe koszty jakie należy uiścić to opłaty za prąd.

Stan nieruchomości jest gotowy do adaptacji. Lokal biurowy został wykończony z użyciem produktów najwyższej jakości, a także z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. We wszystkich pomieszczeniach zamontowana jest klimatyzacja, zaś ogrzewanie jest gazowe z uwagi na niskie koszty eksploatacyjne. Ponadto, w lokalu podłączone jest najwyższej jakości przyłącze internetowe typu światłowód. W budynku istnieje możliwość podłączenia zewnętrznego monitoringu, a dodatkowo Właściciel zadba o całodobową ochronę w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

Other information

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Typ ulicy/drogi: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus, Trolejbus

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).