Lublin

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
2 990 PLN
Numer oferty
30/4997/OLW
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Idealny
Pow. magazynowa
1
Zaplecze socjalne
Tak

Description of property

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny Lokal użytkowy o powierzchni 120 m2, mieszczący się w bardzo rozwijającej się części Lublina.
Szeroka sieć połączeń komunikacji miejskiej zapewni szybki i prosty dojazd z każdej części miasta.Budynek w którym znajduje się wyżej wspomniana powierzchnia,jest nowoczesnym i komfortowym punktem.Starannie wykończone i zadbane wnętrza dają wiele możliwości ich aranżacji dzięki praktycznemu rozmieszczeniu.Przestrzeń jest doskonale wyciszona,co ma bardzo duży wpływ na komfort i efektywność pracy.Wracając do pomieszczeń opisywanego lokalu,warto na początku skupić się na sali konferencyjnej. 32m2 zapewnią pomieszczenie dużego zespołu podczas zebrania lub szkoleń jak i również do samej pracy,ponieważ można salę ta wykorzystać jako duże biuro.Kolejne pomieszczenie,które mieści się w narożnej części budynku, o opływowym kształcie,jest niezwykle doświetlone dzięki dużej ilości okien,czeka na zagospodarowanie w dowolny sposób a 26m2 powierzchni daje tu szereg możliwości podczas aranżacji wnętrza.dodatkowym pomieszczeniem jest mały pokój zajmujący 6m2 powierzchni lokalu,który idealnie spełni funkcję archiwum czy serwerowni.Do dyspozycji jest pomieszczenie socjalne,które funkcjonować może jako jadalnia dla zespołu.Toalety usytuowane są w miejscu łatwo dostępnym z każdego pomieszczenia.
Podsumowując,gustownie wykończony lokal,z bardzo rozsądnie wykorzystaną przestrzenią,jest wartym uwagi miejscem na prowadzenie działalności.
Co do dodatkowych udogodnień warto wspomnieć o nawiewach w każdym pomieszczeniu.Bardzo ważną kwestią jest również bezpieczeństwo.Teren wokoło obiektu jest monitorowany,dodatkowo jest pod ochroną licencjonowanej Agencji.
Poniżej również istotne szczegóły:
-Cena Wynajmu to 2990 zł netto miesięcznie
-koszty eksploatacji 570zł netto miesięcznie
-Szybki internet (światłowód) 50 zł netto/miesiąc
-opłaty za energię elektryczną według licznika.
Zapraszamy na prezentację

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).