Kazimierz Dolny

Jeziorszczyzna

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
999 000 PLN
Numer oferty
26/4997/ODS
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
5 054 m2
Powierzchnia użytkowa
180 m2
Rok budowy
2006
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Do zamieszkania
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Liczba tarasów
1
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Description of property

-- WYJĄTKOWA OFERTA --
-- SZUKASZ DOMU W LUKSUSOWEJ OKOLICY ?? TO MAMY WŁAŚNIE OFERTĘ DLA CIEBIE --

Przedmiotem oferty jest dom zlokalizowany na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego w Kazimierzu Dolnym na Jeziorszczyźnie w odległości ok. 4 km od Rynku.

Otoczenie ..

Prezentowana nieruchomość posadowiona jest na działce o areale 5000 m2 częściowo zalesionej z dostępem do własnego zarybionego stawu.

Wnętrze ..

Dom o powierzchni całkowitej 220 m2 i użytkowej 180 m2 składa się z sześciu pokoi, w tym dwóch sypialni na poddaszu, które pozostaje do aranżacji wedle własnego gustu oraz widnej i przestronnej kuchni i łazienki. Budynek jest podpiwniczony a w jego bryle zlokalizowany jest garaż.

Oferowana nieruchomość wykonana została na podstawie projektu architektonicznego spójnego z kazimierskim otoczeniem.

-- NIE CZEKAJ -- DZWOŃ --

Other information

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Phone:
511 542 516
E-mail:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).