Kazimierzówka

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
690 000 PLN
Numer oferty
80/4997/ODS
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
494 m2
Powierzchnia użytkowa
125,30 m2
Rok budowy
2013
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe, Kominkowe
Liczba balkonów
1
Liczba tarasów
1
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Description of property

Przedmiotem oferty jest sprzedaż pięknego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 125,3 m2 zlokalizowanego w malowniczo położonej miejscowości Kazimierzówka w gminie Niemce.

Zalety nieruchomości:

Z pewnością jej lokalizacja.. Ciche i spokojna okolica, sąsiedztwo domków jednorodzinnych z rewelacyjnym połączeniem komunikacyjnym zarówno z miastem Lublin (podróż aktem zaledwie 10 min) jak i miastem Świdnik ( 5 min).

Budynek.. Trwały, solidny, oddany do użytku w 2013 r., wybudowany z użyciem wysokiej jakości materiałów.

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz aranżacja, które śmiało można określić mianem jednych z najwyższych poziomów. Oferowana nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji mieszkalnych: parter pełniący funkcję dzienną, reprezentacyjną oraz poddasza użytkowego, które stanowi część nocną, wypoczynkową. Jeżeli zaś chodzi o rozkład pomieszczeń.. Pierwszą kondygnację znajdującą się na parterze zajmują: przestronny salon (25 m2), kuchnia (7,4 m2), łazienka (6,1 m2), hol (3,1 m2), przedpokój (4,1 m2). Drugą z kondygnacji mieszkalnych stanowi poddasze użytkowe, na którym możemy znaleźć cztery, osobne sypialnie ( pow. ok. 14,1 m2, 13,7 m2, 12,9 m2 i 12 m2), hol (4,5 m2) oraz drugą z łazienek (5,4 m2) wyposażoną w dużą, narożną wannę, dwie umywalki, toaletę. Warto wspomnieć iż integralną część nieruchomości stanowi przestronny balkon, na który wyjście znajduje się w dwóch sypialniach. Na podkreślenie zasługuje również fakt rewelacyjnego doboru materiałów wykończeniowych oraz umeblowania, którego wybór warunkowała jakość trwałość i bezawaryjność.

Jeżeli zaś chodzi o ogród oraz działkę.. Prezentowany budynek posadowiony jest na działce o areale wynoszącym 494 m2 m2, w obrysie prostokąta. Teren posesji jest w pełni ogrodzony, zagospodarowany (nasadzenia roślin drzewiastych i krzewiastych). Nie sposób pominąć również dodatkowego budynku na terenie posesji, który to stanowi budynek gospodarczy – niezwykle potrzebny.

Media.. Nieruchomość została wyposażona w przyłącze wodociągowe, energetyczne, kanalizacyjne (szambo) oraz gazowe. Warto nadmienić iż w budynku zostało zamontowane własne ogrzewanie gazowe oraz ogrzewanie podłogowe (parter oraz łazienka na poddaszu), które pozwalają na nie tylko oszczędność czasu (automatyczne uruchamianie się ogrzewania) lecz także środków finansowych – długie utrzymywanie się ciepła oraz szybkie nagrzewanie za pomocą ogrzewania podłogowego. Istotną kwestią jest dodatkowe wyposażenie nieruchomości w kominek, który nie tylko pełni funkcję estetyczną lecz jest również użyteczny (możliwość ogrzewania kominkowego).

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani – zadzwońcie!


Zakup nieruchomości nie musi być tylko wydatkiem. Może to być również zysk, Wasz oraz Waszej rodziny!

Other information

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Phone:
511 542 516
E-mail:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).