Jacków

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
89 000 PLN
Numer oferty
67/4997/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
27.5
Długość działki (mb.)
31.7
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Szanowny Kliencie..

Poszukujesz działki idealnej pod budowę domu Twoich marzeń?

Marzysz o zamieszkaniu w miejscu przepełnionym ciszą i spokojem z jednoczesną bliskością miasta?

Masz dość mieszkania w bloku i chciałbyś zamieszkać w swoim własnym domu?


... Możesz zakończyć poszukiwania... Trafiłeś idealnie.


Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 871 m2 zlokalizowana w miejscowości Jacków - gmina Mełgiew.

Dlaczego akurat ta nieruchomość?

Stąd jest wszędzie blisko - zarówno do miasta Świdnik jak i Lublin. Biorąc pod uwagę podróż samochodem - do Świdnika trwa zaledwie 5 min zaś do Lublina niespełna 20.. Blisko prawda?

Powierzchnia.. Oferowana nieruchomość posiada powierzchnię 871 m2, na której swobodnie można posadowić dom jednorodzinny, a także posiadać swój własny, prywatny ogród

Stan prawny.. W pełni uregulowany. Prezentowany grunt posiada odrębną księgę wieczystą, a także udziały w drodze dojazdowej do posesji. Warto również nadmienić iż nie mamy tu do czynienia z problematyczną kwestią linii energetycznych czy też występowaniem cieków wodnych.

Wymiary działki… Niezwykle atrakcyjne bowiem szerokość działki od strony frontalnej wynosi 28,5 m2 zaś jej długość to 31,7 m2. Na takiej powierzchni spokojnie można posadowić dom jednorodzinny.

Istotnym faktem wartym zauważenia są również media, które zlokalizowane są w przylegającej do nieruchomości drodze zaś odległość płynąca z konieczności ich dociągnięcia do przyszłego budynku jest nie wielka dzięki czemu nie ma konieczności ponoszenia ogromnych kosztów z tym związanych.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.. Obowiązuje.. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oferowany grunt oznaczony jest jako zabudowa zagrodowa.

Warto również dodać iż nieruchomość znajduje się w pierwszej linii zabudowy dzięki czemu posesja będzie widoczna z głównej drogi zaś dojazd do niej nie będzie stanowił najmniejszego problemu.

Sąsiedztwo? Imponujące. Biorąc pod uwagę zwarcie zabudowy jest ono nie wielkie co czyni działkę jeszcze bardziej atrakcyjną zarówno z uwagi na komfort zamieszkiwania i intymność jak i widoki, które nie są przysłonięte przez inne zabudowania.

Jeżeli…

Jesteś zainteresowany – Zadzwoń.
Jeżeli masz jakieś pytania – Zadzwoń.
Jeżeli jest coś co Cię nurtuje i potrzebujesz wyjaśnień – Zadzwoń.
Jeżeli nie chcesz sam dzwonić, a chciałbyś się skontaktować – wyślij zapytanie! Na pewno się z Tobą skontaktuje!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).