Antoniów-Kolonia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
350 000 PLN
Numer oferty
75/4997/OGS
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Szerokość działki (mb.)
139
Długość działki (mb.)
370
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkami gospodarczymi oraz nieukończoną budową budynku mieszkalnego jednorodzinnego, położonej w miejscowości Antoniów Kolonia, gmina Milejów nieopodal miasta Łęczna.

Kilka szczegółów dotyczących nieruchomości:

Przedmiotowy grunt posiada powierzchnię 47500 m2 (4,75 ha) i stanowi teren pól uprawowych oraz tereny mieszkaniowe. Biorąc pod uwagę media wyposażony jest w przyłącze wodne oraz energetyczne, co do odprowadzenia ścieków istnieje możliwość wybudowania szamba na terenie gruntu bądź też przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jeżeli zaś chodzi o lokalizację oferowana nieruchomość położona jest w malowniczej okolicy pól, łąk i lasów w otoczeniu rozproszonej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i gospodarczej. Nie sposób nie wspomnieć o szybkim połączeniu komunikacyjnym z miastem Lublin oraz Łęczna, do których podróż trwa zaledwie 40 min w przypadku Lublina oraz 20 min w przypadku Łęcznej.

Zapytacie Państwo o budynek mieszkalny jednorodzinny - jest on w trakcie budowy. W chwili obecnej zostały wykonane fundamenty oraz ściany konstrukcyjne pozostała część wymaga budowy oraz wykończenia. Sam projekt zakładał budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego, parterowego z użytkowym poddaszem oraz częściowym podpiwniczeniem. Na oferowanej posesji znajduje się również zabudowa gospodarcza w postaci murowanej stodoły oraz pozostałych budynków przeznaczonych do hodowli zwierząt gospodarczych.

Dojazd do prezentowanej nieruchomości odbywa się drogą asfaltową oraz drogą wewnętrzną nieutwardzoną.

Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania .... Zadzwońcie..
Jeżeli jest coś co Was zaintrygowało lecz chcielibyście dopytać o szczegóły... Zadzwońcie..
Jeżeli chcielibyście dopytać o szczegóły... Wyślijcie zapytanie - Z pewnością się skontaktujemy!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).