Lublin

Zemborzyce, Zagajnikowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
180 000 PLN
Numer oferty
80/4997/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
32
Długość działki (mb.)
34
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Drogi Kliencie..
Jeżeli jesteś już znużony miejskim zgiełkiem i chciałbyś zamieszkać w cichym i spokojnym rejonie miasta z jednoczesnym dogodnym połączeniem komunikacyjnym z jego centrum..
Chciałbyś dokonać zakupu działki budowlanej położonej w prężnie rozwijającym się rejonie miasta..
Mamy ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki budowalnej zlokalizowanej przy ulicy Zagajnikowej w Lublinie, w dzielnicy Zemborzyce. Oferowany grunt posiada powierzchnię 1200 m2, zaś jego wymiary w przybliżeniu posiadają wartość 32x34 m2, nie sposób nie podkreślić iż działka posiada obrys niemalże kwadratu, stąd też oferuje duże możliwości związane z jej adaptacją, zaś ukształtowanie terenu jest płaskie, bez nachyleń.
Biorąc pod uwagę stan prawny jest on uregulowany. Teren nieruchomości nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i w chwili obecnej trwa oczekiwanie na wydanie warunków zabudowy dla przedmiotowego gruntu.

Zapytacie Państwo o media..
Przyłącze elektryczne, gazowe, wodociągowe oraz kanalizacja miejska znajdują się w pobliskiej drodze asfaltowej.
Jeżeli zaś chodzi o dostęp do drogi publicznej odbywa się on za pomocą wytyczonej wewnętrznej drogi dojazdowej szerokości 5 m, nieutwardzonej, w której udziały posiadają Właściciele przyległych działek.

Lecz to jeszcze nie wszystko..
Jesteście Państwo miłośnikami aktywnego spędzania czasu? Zamieszkanie w prezentowanym rejonie miasta będzie dla Państwa szczególnie satysfakcjonujące bowiem bliskość zalewu Zemborzyckiego stwarza dogodne możliwości aktywnej formy odpoczynku!

----- Oferta dostępna za pośrednictwem wyłącznie naszego biura nieruchomości. ------

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).