Panieńszczyzna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
149 000 PLN
Numer oferty
70/4997/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
36
Długość działki (mb.)
31
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Szanowni Państwo,

Jeżeli już długi czas poszukujecie nieruchomości idealnej pod budowę swojego wymarzonego domu...
Marzy Wam się posesja z dala od miejskiego zgiełku z jednoczesną bliskością miasta oraz niezwykle szybkim połączeniem komunikacyjnym..

Oferta, którą Państwu przedstawiamy jest skrojona na miarę waszych potrzeb.

Przedmiotem sprzedaży jest malowniczo położona działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Panieńszczyzna, gmina Jastków nieopodal dawnej arterii komunikacyjnej trasy Lublin-Warszawa. Prezentowany grunt został wyodrębniony z większego areału na mocy prawomocnej decyzji podziałowej i względem przeprowadzonego podziału znajduje się w czwartej linii zabudowy. Warto nadmienić i przy przeprowadzonym podziale nieruchomości została również wytyczona wewnętrzna droga dojazdowa.

Pod kątem stanu prawnego, nieruchomość objęta jest obowiązującym, miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w którym to jej obszar przeznaczony jest pod tereny zabudowy zagrodowej z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej.

Mając na względzie sam grunt, jest o obrysie prostokąta co sugerują jego przybliżone wymiary 34 m x 31,5 m. Teren działki jest niezagospodarowany, nie ogrodzony jednakże odizolowany od pozostałych gruntów za pomocą pasów zieleni. Warto zauważyć iż rewelacyjnym urozmaiceniem posesji jest wystąpienie na niej kilku malowniczych drzew.

Istotną kwestią wartą nadmienienia są media, które to usytuowane są w pobliskiej drodze dojazdowej - w postaci prądu, wody i gazu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani - zadzwońcie.
Potrzebujecie uzyskać większej ilości szczegółów - zadzwońcie.
Chcielibyście się umówić na prezentację - chwyćcie za telefon.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).