Kalinówka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
129 000 PLN
Numer oferty
69/4997/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
50
Długość działki (mb.)
23.8
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

WYJĄTKOWA OKAZJA !!!!

NIE MASZ JESZCZE LOKALIZACJI NA WYMARZONY DOM? MOŻE ZNAJDZIESZ JĄ TUTAJ!

Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1190 m2 położonej w bardzo szybko rozwijającym się regionie jakim jest Kalinówka kolo Lublina (jedyne 10 km do Centrum Lublina i 5 do Centrum Świdnika).

Prezentowana nieruchomość gruntowa objęta jest obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w którym jej przeznaczenie opisane jest jako teren zabudowy zagrodowej przewidujący możliwość posadowienia budynku mieszkalnego jednorodzinnego.
Oferowany grunt kształtem jest zbliżony do prostokąta o wymiarach: 23,8 x 50 m, zaś biorąc pod uwagę ukształtowanie terenu oraz zagospodarowanie działki jest ona płaska, niezagospodarowana.

Mając na uwadze uzbrojenie w media... Nieruchomość została wydzielona z gruntu o większej powierzchni na mocy prawomocnej decyzji podziałowej zaś media znajdują się bezpośrednio w pobliskiej działce, stanowiącej pierwszą linię zabudowy. Istotnym faktem wartym zauważenia jest sąsiedztwo, które stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna o strukturze rozproszonej.


Zainteresowany/ Zainteresowana?
Zadzwoń, taka oferta może się nie powtórzyć.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).