Lublin

Czechów Dolny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
699 000 PLN
Numer oferty
67/4997/ODS
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
601 m2
Powierzchnia użytkowa
260 m2
Rok budowy
2017
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
7
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
CO własne, Gazowe
Liczba balkonów
0
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Drodzy Klienci..
Jeżeli poszukujecie domu położonego w Lublinie, który to moglibyście zaaranżować wedle własnych oczekiwań bez konieczności przeprowadzania gruntowanych prac remontowych…
Cenicie sobie przestrzeń i wygodę, a także nietuzinkowe rozwiązania przestrzenne…
Chcielibyście zamieszkać wraz z rodziną w cichym, spokojnym i bezpiecznym miejscu z możliwością korzystania z uroków tętniącego życiem miasta…
Jeżeli choćby jedno z powyższych stwierdzeń odzwierciedlało Wasze potrzeby to prezentowana oferta powinna Was zainteresować.
Co jest przedmiotem oferty?
Przestronny, klimatyczny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 260 m2, zlokalizowany na przełomie dwóch dzielnic Lublina – Czechów Dolny oraz Sławinek. Oferowana nieruchomość posadowiona jest na częściowo zagospodarowanej, ogrodzonej działce o areale wynoszącym 601 m2.
Pozwólcie Państwo ze przybliżę Wam kilka istotnych szczegółów dotyczących nieruchomości…
Oferowany budynek mieszkalny powstał w wyniku rozbudowy oraz nadbudowy istniejącego już domu mieszkalnego. Całość prac została zakończona w 2017 r. Warto podkreślić iż cały projekt zakładał budowę domu dla siebie co skutkuje wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości – tak by mogły służyć bezawaryjnie kolejne kilkanaście, kilkadziesiąt lat.
Prezentowany dom jest nieruchomością nietuzinkową – stwarzającą duże możliwości związane zarówno z jej wykorzystaniem jak i aranżacją wnętrza. Określając aktualny stan nieruchomości jest ona przygotowana do indywidualnego jej wykończenia przez nowego Właściciela, wedle jego własnych indywidualnych upodobań.
Przejdźmy do opisu wnętrza..
Oferowany budynek stanowią trzy, użytkowe kondygnacje mieszkalne. Pierwsza z nich usytuowana na parterze składa się z dwóch, osobnych sypialni , dużego, przepięknie nasłonecznionego salonu z możliwością podłączenia kominka, łazienki, hallu oraz odrębnej kuchni. Wskazana kondygnacja jest niemalże gotowa do natychmiastowego mieszkania. Dokonano wykończenia ścian, podłóg, zainstalowano marmurowe parapety etc. Przejdźmy teraz za drugi z poziomów które to stanowi poddasze użytkowe, zaś w jego skład wchodzą przedpokój, dwie duże sypialnie oraz łazienka. Warto wspomnieć iż dany poziom jest wyposażony w niewielkie skosy, które pozwalają na ich zupełne wykorzystanie. Pozostał do opisania jeszcze jeden z poziomów – całościowe podpiwniczenie przystosowane do użytkowania go na cele mieszkalne.
Jeżeli zaś chodzi o media…
Prezentowana nieruchomość została wyposażona w niezbędne do normalnego użytkowania media w postaci: przyłącza gazowego, energetycznego, wodociągowego oraz kanalizacyjnego. Jeżeli zaś chodzi o system instalacji grzewczej budynku stanowi ją ogrzewanie gazowe z pieca dwufunkcyjnego.

Położenie i działka…
Rewelacyjne pod niemalże każdym względem. Cisza i spokój płynąca z malowniczo położonego osiedla domów jednorodzinnych z jednoczesną bliskością centrum miasta. Sam działka daje również duże możliwości zarówno jeżeli chodzi o jej zagospodarowanie pod kątem zieleni jak i rekreacyjne – będzie to miejsce, w którym będziecie Państwo mogli odpoczywać zarówno biernie jak i czynnie. Istotną kwestią jest również możliwość wykonania tarasu, na który to można będzie wychodzić z salonu. Z pewnością będzie to nie tylko rozwiązanie funkcjonalne lecz także dające możliwość spędzenia miłego czasu z bliskimi.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zadzwońcie!
Zakup nieruchomości nie musi być tylko wydatkiem – może to być zysk Wasz oraz Waszej rodziny!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).