Motycz-Józefin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
900 000 PLN
Numer oferty
49/4997/ODS
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
4 900 m2
Powierzchnia użytkowa
180 m2
Rok budowy
2003
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
CO własne, Gazowe
Liczba tarasów
1
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

„Twój dom może zastąpić Ci cały świat, ale cały świat nie zastąpi Ci domu.” – Autor Nieznany

Szanowni Klienci…

Przedmiotem oferty jest sprzedaż przepięknej posiadłości zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wybudowanym w stylu staropolskiego dworu.

Kilka szczegółów dotyczących budynku…

Budynek mieszkalny wybudowany został w 2003 roku na podstawie typowego domu jednorodzinnego – parterowego z użytkowym poddaszem (157,9 m2 – powierzchni użytkowej – parter), o typowej architekturze utrzymanej w stylistyce staropolskiego dworu, który zarówno swoją kubaturą jak i wykończeniem nawiązuje do okalającego go krajobrazu. Biorąc pod uwagę konstrukcję opiera się ona na tradycyjnej technologii murowanej ( ściany zewnętrzne- bloczki gazobetonowe ocieplone styropianem, wewnętrzne – bloczki belitowe, działowe- gazobeton), zaś pokrycie dachowe stanowi czterospadowy dach konstrukcji drewnianej pokryty dachówką ceramiczną. Pod kątem instalacji nieruchomość została wyposażona w przyłącze energetyczne, wodne, gazowe i telefoniczne. Z czego warto nadmienić iż instalacja elektryczna oraz wodociągowa zostały poprowadzone po całej posesji – dzięki czemu możliwa jest dowolna aranżacja obejścia wokół budynku. Istotnym faktem wartym zauważenia jest wyposażenie nieruchomości w nowoczesną przydomową oczyszczalnię, która dzięki zastosowaniu odpowiednich zastosowań technologicznych jest rewelacyjnym udogodnieniem. Biorąc pod uwagę centralne ogrzewanie oraz podgrzanie ciepłej wody jest ono własne gazowe wyposażone w kocioł przepływowy firmy BUDERUS.

Co znajdziemy wewnątrz…

Pod kątem rozkładu i metrażu pomieszczeń przedstawia się to następująco:
PARTER:
- przedsionek 4,2m2
- toaleta oraz kotłownia 6,2m2
- kuchnia 15,2m2
- salon -55,6m2
- sypialnia- 13,3m2
- sypialnia 16,2m2
- sypialnia – 22,3m2
- łazienka 7,4m2
- toaleta - 1,4m2,
- Hall +komunikacja 16,1m2
PODDASZE UŻYTKOWE:
- Przestrzeń typu open space
- Łazienka z możliwością dowolnej aranżacji.

Tu każdy centymetr wnętrza zachwyca. Nieruchomość została wykańczana dla siebie, z uwzględnieniem nawet najmniejszych szczegółów. Ściany pokryte są gładzią gipsową oraz w miejscach do tego przeznaczonych glazurą, podłogi zaś zdobi piękny, dębowy parkiet oraz gustowna terakota. Biorąc pod uwagę pozostałe elementy wykończeniowe w postaci umeblowania zostały one w głównej mierze wykonywane na specjalne zamówienie z materiałów wysokiej klasy. Wnętrze przepełnione jest wyczuciem stylu i smaku. Wszystko idealnie do siebie pasuje, a niezwykła dbałość Właścicieli o swój dom podnosi jego rangę estetyczną i wizualną.

Teren posesji…

Dom został posadowiony na działce o areale wynoszącym 4900 m2, o wymiarach: 39x125 m. Teren posesji został w pełni zagospodarowany. Strona frontalna, reprezentacyjna została obsadzona bujną roślinnością bogatą w rodzime gatunki drzew, krzewów oraz bylin, a także wyposażona w stylowe elementy małej architektury w postaci ławek, ciągów pieszych, studni oraz donic gazonowych. Za domem znajduje się część prywatna ogrodu , która w głównym zamyśle została nakierowana na sad oraz część rekreacyjną mającą na celu możliwość aktywnego wypoczynku. W południowo- zachodniej części działki wybudowany został budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej: 54 m2, pełniący dodatkowo funkcję dwustanowiskowego garażu. Owa nieruchomość wyposażona została w media w postaci prądu oraz wody.

Informacje podane powyżej są tylko niewielką częścią zalet płynących z zakupu nieruchomości.

Drodzy Klienci..
Jeżeli jest coś o czym zapomnieliśmy wspomnieć, a jest to dla Was kluczowe – Zadzwońcie
Jeżeli pewne kwestie są nurtujące – sięgnijcie po telefon
Jeżeli chcielibyście obejrzeć tę unikatową nieruchomość – Spotkajmy się .

Taka okazja może się już nie powtórzyć.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).