Piaski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
150 000 PLN
Numer oferty
74/4997/ODS
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
2 700 m2
Powierzchnia użytkowa
100 m2
Rok budowy
1960
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Do kapitalnego remontu
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Rodzaj ogrzewania
Węglowe

Opis nieruchomości

Szanowny Kliencie..

Jeżeli już długi czas poszukujesz nieruchomości idealnej pod budowę swojego wymarzonego domu...
Marzy Ci się posesja z dala od miejskiego zgiełku z jednoczesną bliskością miasta oraz niezwykle szybkim połączeniem komunikacyjnym..

Kilka szczegółów odnośnie nieruchomości..

Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch działek gruntu pomiędzy którymi przebiega gminna droga asfaltowa. Łączna powierzchnia działek wynosi 2700 m2 (0,27 ha). Biorąc pod uwagę media oferowana nieruchomość wyposażona jest w przyłącze wodne oraz elektryczne. Jeżeli zaś chodzi o ścieki zostają one odprowadzane za pomocą szamba.

Lokalizacja..

Oferowana nieruchomość położona jest w miejscowości Kębłów, nieopodal miasta Piaski. Wokół niej występują tereny pól, łąk i lasów w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i gospodarczej. Nie sposób nie wspomnieć o szybkim połączeniu komunikacyjnym z miastem Lublin ,do którego podróż trwa zaledwie 20/30 minut.

Prezentowana nieruchomość gruntowa objęta jest obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w którym jej przeznaczenie opisane jest jako teren zabudowy zagrodowej przewidujący możliwość posadowienia budynku mieszkalnego jednorodzinnego.
Oferowany grunt kształtem zbliżony jest do prostokąta o wymiarach: 17,63 m x 64,50 oraz 15,50 m x 110 m. Biorąc pod uwagę ukształtowanie terenu nieruchomości jest ono płaskie, niezróżnicowane. Teren posesji jest niezagospodarowany. Warto podkreślić iż w jednej części działki posadowiony jest budynek mieszkalny jednokondygnacyjny, murowany o powierzchni użytkowej 100 m 2, w skład, którego wchodzą: dwa nieprzechodnie pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój. Stan budynku mieszkalnego przygotowany jest do własnej aranżacji.

Zainteresowany/ Zainteresowana?
Zadzwoń, taka oferta może się nie powtórzyć

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Telefon:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
Numer licencji:
6320

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfercta dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta z siedzibą w Lublin (20-002) przy Krakowskie Przedmieście 22. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).