Lublin

Wieniawa

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
470 000 PLN
Numer oferty
179/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
4
Cena za m2
4 795,92 PLN
Liczba pięter
5
Typ mieszkania
Dwupoziomowe, Rozkładowe
Liczba pokoi
5
Liczba balkonów
2
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Materiał
Mieszany
Stan nieruchomości
Do remontu
Stan budynku
Bardzo dobry

Description of property

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwupoziomowego mieszkania o powierzchni użytkowej wynoszącej 98 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Wieniawa w Lublinie.

Kilka szczegółów dotyczących nieruchomości..

Oferowany lokal mieszkalny składa się z dwóch poziomów mieszkalnych. Pierwszy z nich usytuowany jest na czwartym piętrze budynku mieszkalnego zaś w jego skład wchodzą: gabinet, przestronny przedpokój, duży pokój dzienny, pierwsza z łazienek oraz osobna, pokaźnych rozmiarów kuchnia. Na drugą z kondygnacji prowadzą stabilne, solidnie wykonane, drewniane schody, zaś biorąc pod uwagę rozkład pomieszczeń odnaleźć możemy tu trzy, zupełnie osobne sypialnie, przestronny przedpokój z szafą w zabudowie oraz drugą z łazienek. Nie sposób nie wspomnieć również o przynależności do nieruchomości dwóch balkonów oraz pojemnej piwnicy, które to z pewnością stanowić będą udogodnienie zamieszkiwania.

Jeżeli zaś chodzi o budynek, w którym położony jest prezentowany lokal – stanowi go niski, pięciopiętrowy budynek mieszkalny posadowiony w 1994 r., który to został gruntownie ocieplony. Warto zauważyć iż na jego teren nieruchomości jest ogrodzony, dzięki czemu wstęp na niego mają wyłącznie mieszkańcy.

Koszty eksploatacyjne… Czynsz do spółdzielni mieszkaniowej wynosi 650 zł miesięcznie zaś w jego skład wchodzą: centralne ogrzewanie, zaliczki na ciepłą i zimną wodę, fundusz remontowy oraz inne składowe – poza wskazaną opłatą do uregulowania pozostaje jedynie prąd i gaz.

Możliwości płynące z nieruchomości…

Oferowane mieszkanie będzie idealnie odzwierciedlało potrzeby zarówno dużej rodziny, która potrzebuje własnej przestrzeni, ciszy i bezpieczeństwa, jak i Inwestora, który to marzy o czerpaniu pokaźnych zysków z wynajęcia nieruchomości. Istotną rzeczą jest możliwość podziału prezentowanego lokalu na dwa, zupełnie samodzielne mieszkania – co z pewnością będzie ciekawym rozwiązaniem zarówno dla Inwestorów, jak i tych którzy potrzebują dokonać zakupu dwóch mieszkań znajdujących się blisko siebie.

Other information

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Sklep, Uczelnia, Centrum handlowe, Plac zabaw, Kościół, Zabudowa niska, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Trolejbus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).