Lublin

Śródmieście

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
515 000 PLN
Numer oferty
350/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
3
Cena za m2
6 776,32 PLN
Liczba pięter
5
Jednopoziomowe, Rozkładowe
Liczba pokoi
3
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Materiał
Mieszany
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Stan budynku
Bardzo dobry

Description of property

Drogi Kliencie…

Jeżeli już dość długi czas rozglądasz się za zakupem nieruchomości, w której mógłbyś zamieszkać natychmiast po zakupie, bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych..
Potrzebujesz zamieszkać w miejscu gwarantującym ciszę i spokój lecz nie chcesz rezygnować z uroków życia w ścisłym centrum miasta..
Chcesz dokonać zakupu mieszkania, które da Ci komfort i wygodę zamieszkania..
Planujesz zainwestować w nieruchomość i marzy Ci się zakup, takiej która będzie generowała pokaźne zyski..

Któreś z powyższych stwierdzeń odzwierciedla Twoje oczekiwania? Jeżeli tak – prezentowana oferta jest wręcz skrojona na miarę Twoich potrzeb.

Przedmiotem oferty jest sprzedaż trzypokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 76 m2 zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta nieopodal Placu Litewskiego. Prezentowana nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze, w zadbanym, pięciopiętrowym budynku z 2010 r. wyposażonym w windę.

Oferowany lokal mieszkalny składa się z trzech osobnych pokoi o powierzchniach : 26,27 m2, 9,53 m2 i 12,79 m2, widnej, w pełni wyposażonej kuchni ( 8,94 m2), łazienki (4,13m2) z osobną toaletą (2,19 m2) oraz pokaźnych rozmiarów przedpokoju (12,4 m2). Warto podkreślić iż sporym atutem prezentowanego mieszkania jest przynależność do niego dużej piwnicy (powierzchnia: 13,25 m2) oraz pokaźnych rozmiarów balkony typu loggia. Nie sposób nie wspomnieć również o rewelacyjnym stanie nieruchomości, który pozwala na zamieszkanie w niej niemalże zaraz po zakupie. Oczywiście, wszystko jest kwestią oczekiwań jej przyszłego Właściciela.

Istotnym faktem, którego nie sposób pominąć są opłaty eksploatacyjne, które w przypadku oferowanej nieruchomości usytuowane są na przyzwoitym poziomie. Comiesięczna opłata czynszowa wnoszona do Spółdzielni Mieszkaniowej oscyluje w granicach 650 zł (przy zgłoszeniu dwóch osób mieszkających), a w jej skład wchodzą: m.in.: zaliczka na CO, zaliczka na ciepłą i zimną wodę, zaliczka na fundusz remontowy oraz koszty związane z administracją. Poza wspomnianą należnością do uregulowania pozostaje jedynie prąd i gaz. Na podkreślenie zasługuje również fakt iż w nieruchomości nie ma piecyka gazowego co znacząco podnosi komfort zamieszkania oraz poziom bezpieczeństwa.

Lokalizacja – jedna z najbardziej pożądanych, samo serce miasta, bezpośrednie sąsiedztwo lubelskiej Starówki (lubelski deptak w odległości 5 min spacerem, Plac Litewski 5 min, Brama Krakowska 10 min), szeroko rozwinięta infrastruktura usługowa oraz rewelacyjne połączenie komunikacyjne sprawiają iż mieszkanie staje się prawdziwą przyjemnością.

Do kogo skierowana jest oferta?

Niniejsza oferta powinna zainteresować w szczególności wszystkie osoby pragnące dokonać zakupu nieruchomości idealnej inwestycyjnie z przeznaczeniem pod późniejszy wynajem bowiem jej lokalizacja oraz parametry są jednymi z najchętniej obieranych przez potencjalnych Najemców (zarówno tych na długi termin jak i krótki). Oferowany lokal mieszkalny będzie również rewelacyjny dla osób pragnących życie w centrum miasta z jednoczesną ciszą i spokojem jakie daje usytuowanie budynku. Będzie również świetną alternatywną dla rodzin z dziećmi pragnących dokonać zakupu nieruchomości w samym sercu miasta z jednoczesnym wysokim poziomem bezpieczeństwa, które gwarantuje otoczenie budynku oraz jego zabezpieczenia.

Other information

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.5
  • Dostępne w okolicy: Bar, Zabudowa niska, Apteka, Sklep, Szpital, Kościół, Uczelnia, Przychodnia lekarska, Szkoła, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Trolejbus
  • Widok na: Podwórko

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).