Lublin

Sławinek

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
390 000 PLN
Numer oferty
226/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
3
Cena za m2
5 227,88 PLN
Liczba pięter
4
Rozkładowe, Jednopoziomowe
Liczba pokoi
3
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Materiał
Mieszany
Stan nieruchomości
Do odświeżenia
Stan budynku
Bardzo dobry

Description of property

--- MIESZKANIE O POW. 75 M2 W PRESTIŻOWEJ DZIELNICY LUBLINA ---


Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 74,6 m2, zlokalizowany w dzielnicy Sławin w Lublinie.

Co wyróżnia nieruchomość spośród innych oferowanych na rynku?

- Z pewnością jego rozkład i metraż! Niezwykle funkcjonalny bowiem na niespełna 75 m2 swoje miejsce znalazły: trzy, odrębne pokoje (powierzchnie: 10,5 m2, 16 m2 i 19,1 m2), oddzielna kuchnia (9,7 m2), przestronna łazienka w połączeniu z toaletą (5,6 m2) oraz przedpokój (13,7 m2).
- Duży balkon typu loggia skierowany na południe będący rozwiązaniem zarówno funkcjonalnym ( z pewnością posłuży niejednej Pani domu przy pracy domowej jaką jest pranie) jak i rekreacyjnym dając możliwość wspólnego spędzania czasu przy porannej kawie, rodzinnym obiedzie czy też romantycznej kolacji.
- Usytuowanie.. Nieruchomość położona jest na trzecim piętrze, w niskim, zadbanym, czteropiętrowym budynku posadowionym w 2004 roku.
- Lokalizacja.. Położenie pośród malowniczo położonego, pełnego zieleni osiedla a także z bogatą, dobrze rozplanowaną infrastrukturą usługową oraz miejscami rekreacyjnymi. Nie sposób nie wspomnieć również o rewelacyjnym i szybkim połączeniem z centrum miasta, do którego podróż autem trwa zaledwie 5 min.
- Opłaty.. zaskakująco niskie przy oferowanej powierzchni lokalu mieszalnego bowiem comiesięczna opłata wnoszona do spółdzielni mieszkaniowej wynosi zaledwie 450 zł, zaś w jej skład wchodzą: zaliczka na centralne ogrzewanie, zaliczki na ciepłą i zimną wodę, fundusz remontowy, wywóz nieczystości oraz inne składowe. Poza wspomnianym kosztem do uregulowania pozostają jedynie prąd i gaz.
-Stan prawny – w pełni uregulowany, bez obciążeń, wad i praw osób trzecich.
Wnętrze.

Jak wspomniano powyżej oferowana nieruchomość składa się z przedpokoju z pojemnymi szafami w zabudowie, przestronnej, widnej kuchni otwartej na przedpokój, łazienki w połączeniu z toaletą wyposażonej w kabinę prysznicową oraz wannę, a także trzech, zupełnie osobnych pokoi. Istotnym faktem wartym zauważenia jest przynależność do mieszkania uprzednio wspomnianego balkonu oraz pojemnej piwnicy, której metraż wynosi 7,7 m2.

Do kogo skierowana jest oferta?

Oferta zainteresuje z pewnością rodziny z dziećmi poszukujące komfortowego miejsca zamieszkania. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz duże możliwości aranżacyjne sprawiają iż każdy z potencjalnych Klientów, nawet najbardziej wymagający znajdzie rozwiązanie idealne dla siebie. Istotną kwestią w przypadku poszukiwania nieruchomości przez rodziny jest również kwestia bezpieczeństwa oraz położenie logistyczne, które w przypadku prezentowanego lokalu mieszkalnego jest idealne. Dogodne połączenie z wieloma dzielnicami Lublina, szybki dojazd do centrum miasta oraz wysoki, wręcz najwyższy poziom bezpieczeństwa powodują iż Ty i Twoja rodzina poczujecie się bezpieczni i szczęśliwi.
--- NIE CZEKAJ ---

--- ZAKUP MIESZKANIA NIE MUSI BYĆ TYLKO WYDATKIEM --- MOŻE TO BYĆ RÓWNIEŻ ZYSK TWÓJ ORAZ TWOJEJ RODZINY ----

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).