Świdnik

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
250 000 PLN
Numer oferty
330/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
4
Cena za m2
4 166,67 PLN
Liczba pięter
4
Jednopoziomowe, Rozkładowe
Liczba pokoi
3
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Materiał
Cegła
Stan nieruchomości
Do remontu
Stan budynku
Dobry

Description of property

Mamy przyjemność zaprezentować trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Świdnika. Oferowana nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w niskim budynku pochodzącym z lat 60 - tych.

Co znajdziemy w środku oferowanej nieruchomości?

Na powierzchni ok. 60 m2 swoje miejsce znalazły trzy przestronne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka w połączeniu z toaletą, a także przedpokój. Mieszkanie ma potencjał aranżacyjny, a to za sprawą możliwości rozkładowych poszczególnych pomieszczeń. Do nieruchomości przynależy balkon typu loggia, a także sporych rozmiarów piwnica. Mieszkanie wyposażone jest w kilkuletnie okna PCV, zaś wnętrze oferowanego lokalu mieszkalnego przygotowane jest do własnej aranżacji.

Comiesięczna opłata czynszowa wnoszona do wspólnoty mieszkaniowej wynosi ok. 300 PLN, a w niej: zaliczki na ogrzewanie miejskie i zimną wodę, fundusz remontowy, wywóz nieczystości i inne charakterystyczne składowe.

Budynek został oddany do użytku w latach 60 - tych. Jego stan techniczny jest dobry. Budynek został ocieplony, a także została odnowiona elewacja, a to za sprawą prężnie działającej wspólnoty mieszkaniowej.

Nieruchomość usytuowana jest w samym centrum Świdnika. W bliskiej odległości znajdują się placówki edukacyjne, markety (Stokrotka, Żabka, Lewiatan), instytucje użyteczności publicznej (np. Urząd Miasta Świdnik) czy tez przystanek autobusowy, z którego kursuje linia MPK'a do centrum Lublina.

Zadzwoń, umów się na spotkanie, uzyskaj w naszym biurze status klienta poszukującego i obejrzyj nieruchomość na żywo! Zapraszamy!

PS ZDJĘCIA POJAWIĄ SIĘ WKRÓTCE.

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).