Lublin

Czechów

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
315 000 PLN
Numer oferty
327/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
4
Cena za m2
5 303,03 PLN
Liczba pięter
4
Jednopoziomowe
Liczba pokoi
3
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Materiał
Wielka Płyta
Stan nieruchomości
Do drobnego remontu
Stan budynku
Bardzo dobry

Description of property

Przedmiotem oferty jest sprzedaż trzypokojowego mieszkania o powierzchni 59,4 m2, zlokalizowanego w jednym z najbardziej atrakcyjnych, zielonych rejonów Lublina jakim jest dzielnica Czechów. Oferowany lokal mieszkalny usytuowany jest na czwartym piętrze w niskim, zadbanym budynku oddanym do użytku w 1987 r. .

Kilka słów na temat wnętrza nieruchomości…
Prezentowany lokal mieszkalny składa się z dwóch osobnych sypialni, pokoju dziennego w połączeniu z aneksem kuchennym (pierwotnie dwa, osobne pomieszczenia), łazienki wraz z toaletą oraz przedpokoju. Niewątpliwym atutem mieszkania jest przynależność do niego dużego balkonu, z którego rozciąga się cieszący oko widok na osiedlową zieleń, a także brak piecyka gazowego co zwiększa poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa użytkowników.

Opisując wnętrze nieruchomości nie sposób nie wspomnieć o jej aktualnym stanie, który śmiało można określić mianem bardzo dobrego. W chwili obecnej prezentowane mieszkanie jest zamieszkałe zaś sami właściciele z niezwykłą dbałością zajmują się jego utrzymaniem. Biorąc pod uwagę elementy wyposażenia i możliwość ich pozostawienia – jest to kwestia do uzgodnienia.
Warto zauważyć iż prezentowany lokal mieszkalny znajduje się w bardzo dogodnym położeniu logistycznym, bowiem podróż z niego do Centrum Lublina trwa zaledwie 10 – 15 min, a wokół znajdują się rozliczne przystanki MPK umożliwiające dogodne połączenie z każdym z rejonów miasta. Biorąc pod uwagę lokalizację można zauważyć również iż wokół oferowanej nieruchomości występuje szeroko rozwinięta infrastruktura usługowa w postaci wielu sklepów spożywczych, aptek, piekarni itp., a także instytucji użyteczności publicznej czy też placówek edukacyjnych.

Kogo zainteresuje oferta?

Z uwagi na swój niezwykle funkcjonalny rozkład oraz niewątpliwie atrakcyjne położenie oferta z pewnością zainteresuje rodziny z dziećmi poszukujące komfortowego, pełnego ciszy i spokoju, a przede wszystkim bezpiecznego miejsca do zamieszkania pośród dużej ilości zieleni oraz bliskości Centrum.
Lecz to jeszcze nie wszystko…

Oferowany lokal mieszkalny jest również idealny jako dobra lokata kapitału pod późniejszy wynajem. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, atrakcyjna lokalizacja sprawiają iż jest to nieruchomość poszukiwana przez potencjalnych najemców. W związku z tym jej zakup nie musi być tylko wydatkiem – może to być również zysk, Twój oraz Twojej rodziny.

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).