Lublin

Bronowice

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
375 000 PLN
Numer oferty
404/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
3
Cena za m2
6 880,73 PLN
Liczba pięter
5
Rozkładowe, Jednopoziomowe
Liczba pokoi
2
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Materiał
Mieszany
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Stan budynku
Idealny

Description of property

Drogi Kliencie…

Marzy Ci się zakup dwupokojowego mieszkania położonego w nowszym budynku wyposażonym w windę?
Chciałbyś dokonać zakupu nieruchomości, idealnej pod późniejszy wynajem?
Już dość długo poszukujesz dwupokojowego mieszkania o komfortowym rozkładzie?

Jeżeli na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś tak – prezentowana oferta jest wręcz skrojona na miarę Twoich potrzeb.

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania o powierzchni 54,5m2, zlokalizowanego w dzielnicy Bronowice w Lublinie. Oferowany lokal mieszkalny położony jest na trzecim piętrze, w zadbanym, pięciopiętrowym budynku (2006 r. budowy) wyposażonym w windę.

Kilka szczegółów dotyczących nieruchomości..
W chwili obecnej prezentowane mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi, widnej kuchni, pokaźnych rozmiarów łazienki w połączeniu z toaletą oraz przestronnego przedpokoju. Nie sposób nie wspomnieć o przynależności do nieruchomości dużego balkonu z widokiem na panoramę miasta. Na podkreślenie zasługuje również stan nieruchomości, który pozwala na natychmiastowe zamieszkanie w niej bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z ewentualnym remontem (za wyłączeniem odświeżenia ścian). Oczywiście wszystko uzależnione jest od oczekiwań potencjalnego Nabywcy.

Na uwagę zasługują również udogodnienia wynikające z zamieszkania na terenie prezentowanej inwestycji w postaci portierni, ogrodzenia (zamknięcia) terenu budynku, a także wspomnianej powyżej windy – dzięki, którym nie tylko znacząco podnosi się komfort zamieszkania lecz także poczucie bezpieczeństwa.

Zapytacie Państwo o koszty eksploatacyjne, które w przypadku prezentowanej nieruchomości, są zdecydowanie zadowalające. Comiesięczna opłata czynszowa jest ustanowiona na poziomie 374 zł (przy zgłoszeniu dwóch osób), a w jej skład wchodzą: zaliczka na centralne ogrzewanie, zaliczka na zimną wodę, podgrzanie wody oraz inne składowe. Dodatkową opłatą, którą należy uregulować jest jedynie prąd i gaz.

Lokalizacja.. wbrew krążącym opiniom – ciche i spokojne osiedle, a zarazem nowoczesne, położone w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, z bogatą infrastrukturą usługową wokół oraz rewelacyjnym połączeniem komunikacyjnym niemalże z każdym z rejonów miasta.

Stan prawny – w pełni uregulowany.

Kogo zainteresuje oferta?
Z pewnością wszystkich tych, którzy poszukują dwupokojowego mieszkania położonego w miejscu z dogodnym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta oraz innymi rejonami. Osoby młode, chcące dokonać zakupu swojego pierwszego M-3, osoby starsze chcące zamieszkać w miejscu o bogatej infrastrukturze usługowej z jednoczesną ciszą i spokojem, a także inwestorów bowiem prezentowany lokal znajduje się w obrębie poszukiwanych przez potencjalnych najemców.

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Phone:
511 542 516
E-mail:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).