Lublin

Węglin

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
385 000 PLN
Numer oferty
351/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
0
Cena za m2
7 228,69 PLN
Liczba pięter
3
Jednopoziomowe, Rozkładowe
Liczba pokoi
3
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Materiał
Mieszany
Stan nieruchomości
Idealny
Stan budynku
Idealny

Description of property

Przedmiotem oferty jest sprzedaż atrakcyjnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Węglinek w Lublinie o powierzchni użytkowej 53,26 m2. Prezentowany lokal mieszkalny usytuowany jest na wysokim parterze w niskim budynku z 2018 r. na nowoczesnym, zadbanym osiedlu bogatym w infrastrukturę usługową, jak i publiczną.

Dlaczego nieruchomość jest aż tak atrakcyjna? Wskażę Ci kilka atutów tej oferty:

Rozkład mieszkania - doskonały! Na powierzchni ponad 53 m2 swoje miejsce znalazły: aneks kuchenny w połączeniu z pokojem dziennym ( około 20 m2) dwie przestronne sypialnie (powierzchnie około 13 i 8,5 m2) łazienka w połączeniu z toaletą (około 4 m2), a także pokaźnych rozmiarów przedpokój z miejscem na sporych gabarytów szafę. Dodatkowo, do nieruchomości przynależy balkon, do którego przejdziemy zarówno z pokoju dziennego, jak jednej z sypialni. Ponadto do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 7,35 m2. Warto w tym miejscu wspomnieć o idealnym rozwiązaniu dla osób posiadających samochód, ponieważ do mieszkania przynależy wydzielone miejsce parkingowe usytuowane w tym samym budynku na poziomie -1, dodatkowo płatne w kwocie 25 000 zł.

Stan nieruchomości jest wręcz idealny! Nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Wystarczy, że wniesiesz swoje meble i będziesz mógł cieszyć się nowym "gniazdkiem"! W całym mieszkaniu ułożone są jednolite, wysokiej jakości panele, zaś w łazience oraz toalecie gustowna terakota. Dodatkowym udogodnieniem dla Ciebie będzie zabudowa kuchenna projektowana pod wymiar oraz niemalże kompletny sprzęt AGD (z wyłączeniem zmywarki).
Koszty eksploatacyjne - comiesięczna opłata czynszowa wnoszona do Spółdzielni Mieszkaniowej wynosi jedynie około 420 zł, a w jej skład wchodzą: zaliczka na ogrzewanie, zaliczka na ciepłą i zimną wodę, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, dbanie o czystość w budynku oraz inne składowe. Dodatkowo płatny jest jedynie prąd.
Do kogo skierowana jest oferta?

Przede wszystkim do rodzin, które poszukują nieruchomości zlokalizowanej na cichym, spokojnym, bezpiecznym, prężnie rozwijającym się osiedlu, z dala od miejskiego zgiełku, z jednoczesną bliskością wszelkiej infrastruktury usługowej oraz centrum miasta. Drugą grupą zainteresowanych powinni być inwestorzy, dla których będzie to idealna nieruchomość pod względem czerpania zysków z wynajmu.

Jeżeli spodobała Ci się prezentowana oferta - ZADZWOŃ! Dopytaj o szczegóły, a następnie umów się na spotkanie!

Other information

  • Odl. od centrum miasta [km]: 6
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Zabudowa niska, Przedszkole, Plac zabaw, Przychodnia lekarska, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Trolejbus, Autobus
  • Widok na: Inne budynki

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).