Lublin

Czuby

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
329 000 PLN
Numer oferty
334/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
3
Cena za m2
6 375,97 PLN
Liczba pięter
3
Rozkładowe, Jednopoziomowe
Liczba pokoi
3
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Materiał
Mieszany
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Stan budynku
Idealny

Description of property

Drodzy Państwo..

Jeżeli poszukujecie nieruchomości, zlokalizowanej w dzielnicy Czuby, w której moglibyście zamieszkać natychmiast po zakupie bez ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych..
Marzy Wam się kupno mieszkania, z którego okien będzie rozciągał się przepiękny, malowniczy widok na tern zielony…
Chcielibyście zamieszkać na cichym, spokojnym osiedlu z wysokim poziomem bezpieczeństwa, a także rewelacyjnym połączeniem komunikacyjnym z centrum..
Macie dość przeglądania ogłoszeń sprzedaży nieruchomości na rynku wtórnym w budownictwie z wielkiej płyty..
Jeżeli choćby na jedno z powyższych pytań odpowiedzieliście tak – poniższa oferta powinna Was zainteresować.

Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania o powierzchni użytkowej 51,6 m2, zlokalizowanego w dzielnicy Czuby, na osiedlu Poręba w Lublinie.

Pozwólcie Państwo, że przybliżę Wam kilka szczegółów dotyczących nieruchomości..

Lokalizacja – jedna z najbardziej popularnych i prestiżowych w dzielnicy Czuby, a to wszystko za sprawą rewelacyjnie położonego osiedla, który przecięty jest malowniczym wąwozem im. Jana Pawła II oraz z jednej strony ograniczony Starym Gajem. Obydwa tereny są idealnym rozwiązaniem rekreacyjnym zarówno do odpoczynku czynnego jak i biernego. Opisując lokalizację nie sposób nie wspomnieć również o bogactwie infrastruktury usługowej oraz obiektów użyteczności publicznej i szkół, które w znaczący sposób podnoszą komfort zamieszkiwania wszystkim i tym starszym i młodszym.

Budynek – trwały solidny, posadowiony w 2005 r. Warto tu podkreślić iż jego materiał konstrukcyjny nie stanowi wielka płyta
Usytuowanie – najlepsze z możliwych. Prezentowany lokal mieszkalny znajduje się na 3 piętrze. Dlaczego owa kondygnacja jest tak atrakcyjna bowiem jest kondygnacją ostatnią dzięki czemu unikacie Państwo ewentualnych hałasów od sąsiadów z góry, ryzyka zalania czy też innych.
Rozkład nieruchomości – niezwykle funkcjonalny bowiem na powierzchni 51,6 m2 swoje miejsce znalazły: aneks kuchenny w połączeniu z pokojem dziennym (około 17 m2), dwie osobne sypialnie (około 11 i 12 m2), łazienka w połączeniu z toaletą oraz przestronny przedpokój z pojemną szafą w zabudowie. Nie sposób nie wspomnieć o przynależności do nieruchomości pokaźnych rozmiarów balkonu typu loggia oraz dużej piwnicy (4m2).

Koszty eksploatacyjne… Zaskakująco niskie. Comiesięczna opłata czynszowa wnoszona do Spółdzielni Mieszkaniowej wynosi 420 zł, zaś w jej skład wchodzą: zaliczka na CO, zaliczki na ciepłą i zimną wodę, fundusz remontowy, wywóz nieczystości oraz inne składowe. Poza wspomnianą należnością do uregulowania pozostają jedynie prąd i gaz.

Stan nieruchomości – pozwalający na natychmiastowe w niej zamieszkanie bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z ewentualnym remontem.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani – Zadzwońcie! Taka okazja może się już nie powtórzyć!.

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).